مصرف اینترنت در ویندوز۱۰

این تاپیک 8 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Nima Arian ،‏ 1 ماه و 1 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 165 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 24 اکتبر 2016     7:33 ب.ظ #

Milad Victore

Subscriber
3 پست1 تاپیک

سلام خسته نباشید
من حجم اینترنتم خالی میشه توی ویندوز ۱۰اپدیت رو هم غیر فعال کردم ولی ویندوز بازم اینترنت مصرف میکنه علت چیه هیچ برنامه ای هم اپدیت نمیشه
ممنون

1  تشکر
دوشنبه ، 24 اکتبر 2016     8:55 ب.ظ #

Nima Arian

Subscriber
5 پست5 تاپیک

سلام حالا از کجا مطمئنی که هک نشده رمز وای فایت و ویندوز داره ترافیکت رو مصرف می کنه هدر رفت ترافیک دلایل زیادی میتونه داشته

1  تشکر
سه شنبه ، 25 اکتبر 2016     2:18 ق.ظ #

Milad Victore

Subscriber
3 پست1 تاپیک

سلام نه رمز وای فای رو عوض کردم خود سیستم حجم رو میخوره البته نمیدونم چطوری تمام برنامه ها رو هم چک کردم برای جلوگیری از اپدیت ولی بازم داره مصرف میشه

0  تشکر
سه شنبه ، 25 اکتبر 2016     2:38 ب.ظ #

Nima Arian

Subscriber
5 پست5 تاپیک

تغییر رمز وای وای که نمیتونه امنیت رو صددرصد تضمین کنه به نظر من یا با کابل تست کنید یا اینکه مودمتون رو مک کنین چون اگه رمز وای فای شما هک شده باشه تغییر رمز کاری نمیتونه کنه

اگه ویندوزت رو تازگی ارتقا داده باشی به 10 که دوباره اپ های خود ویندوز و چک کن که آپدیت نشن ولی اگه مدتی هست که ویندوز 10 داری و الان ترافیکت مصرف میشه ربطی به ویندوز نمی تونه داشته باشه

1  تشکر
سه شنبه ، 25 اکتبر 2016     3:00 ب.ظ #

Milad Victore

Subscriber
3 پست1 تاپیک

سلام نه امنیت وای فای ۱۰۰درصد تضمین شدست خود ویندوز ۱۰حجم رو داره مصرف میکنه اینکه چطوری نمیدونم چون وقتی لپ تاپ روشن میکنم چراغ وای فای شروع به مصرف حجم میکنه مشکل از ویندوزه البتسرعت البته* اینترنت پایینه چیزی مصرف نمیشه ولی دیگه خودم نمیتونم از حجم استفاده چون سرعت کاملا میاد پایین

1  تشکر
سه شنبه ، 25 اکتبر 2016     3:37 ب.ظ #

Hoom@n

Subscriber
VIP
34 پست0 تاپیک

سلام

دوست عزیز مایکروسافت برای کم کردن فشار بار بروزرسانی ویندوز از روی سرورهای خودش قابلیتی رو در ویندوز 10 اضافه کرده که هر ویندوز 10 به عنوان یک node در بروزرسانی ویندوز عمل میکنه و بروزرسانی های ویندوز رو با دیگر کاربران به اشتراک میذاره. باید این قابلیت رو از تنظیمات start menu در گزینه Setting و در قسمت update and security غیر فعالش کنی تا از مصرف پهنای باند شما از این طریق جلوگیری بشه. متاسفانه این قابلیت بصورت پیشفرض در همه ویندوزهای 10 فعاله و به خود مایکروسافت هم من ندیدم جایی این مورد رو اعلام کرده باشه!

اگه آشنایی نداری با این تنظیمات یه سرچ تو گوگل بزن آموزشهای زیادی در این مورد هست. البته کار ساده ای هست!

1  تشکر
سه شنبه ، 25 اکتبر 2016     4:40 ب.ظ #

Nima Arian

Subscriber
5 پست5 تاپیک

آره این مورد هم که هومن گفت میتونی تست کنی
نحوه غیر فعال کردن WUDO :

در منوی استارت گزینه Setting را انتخاب نمایید.
بر روی گزینه Update and Security کلیک نمایید.
در بخش Windows Update گزینه Advanced Option را انتخاب نمایید.
در بخش Choose how Updates and installed آخرین گزینه یعنی Choose how updates are delivered را انتخاب نمایید.
در پایین بخش Update from more than one place گزینه ای قرار دارد آن را در حالت Off قرار دهید.

1  تشکر
سه شنبه ، 25 اکتبر 2016     8:09 ب.ظ #

Milad Victore

Subscriber
3 پست1 تاپیک

سلام به نیما و هومن عزیز

دوستان اون رو هم غیر فعال کردم دو سه روز پیش ولی بازم اینترنت مصرف می بخش ریجستری رو هم اثدیت رو غیر فعال کردم ولی فرقی نکرده

0  تشکر
پنجشنبه ، 27 اکتبر 2016     3:10 ب.ظ #

Nima Arian

Subscriber
5 پست5 تاپیک

سلام شما از چه isp استفاده می کنید و آیا اینکه میگین ترافیکتون مصرف میشه رو توی وب سایت اون شرکت چک می کنین یا خیر ؟به نظرم اگه تمام آپدیت های سیستم رو غیر فعال کردین و از هک نشدن مودمتون هم مطمئن هستید این مورد دیگه به isp که اینترنت رو ازش خریداری کردین مربوط میشه و باید با اونها تماس بگیرین

1  تشکر
پست 1 تا 9 (از مجموع 9 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .