مشکل در تایپ فارسی در ویندوز ایکس پی سرویس پک 3

این تاپیک 2 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  امیر ،‏ 3 سال و 7 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1787 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 26 آوریل 2013     10:28 ب.ظ #

hajian1

Subscriber
52 پست44 تاپیک

سلام

من امروزویندوزاکس پی پگ 3رایانه ام راتعویض کردم درموقع نصب فراموش کردم که زبان فارسی آنراتنظیم کنم درحال حاضرفارسی تایپ نمی کندوانگلیسی فقط تایپ می کندلطفاًراهنمایی کنیدبعدازاینکه سیدی رادرسیدی رام می گذارم چگونه ویندوزرا زبان فارسی کنم

باتشکرفراوان

2  تشکر
جمعه ، 26 آوریل 2013     10:45 ب.ظ #

Sina4everafter

Subscriber
14 پست16 تاپیک

سلام دوست عزیز.برو تو کنترل پنل روی گزینه language option کلیک کن و بعد روی languages

دو تا تیک داره ، اونا رو انتخاب کن بعد restart میشه.البته cd ویندوز باید تو کامپیوتر باشه

یه وقت اگه درست نشد برو تو همین language option رو advanced کلیک کن بعد فارسی و انتخاب کن.دیگه فک کنم درست شه با این کارا.من خودم اینطوری فارسی می کنم.

3  تشکر
جمعه ، 26 آوریل 2013     11:05 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

سلام
از کنترل پنل با انتخاب سربرگ Switch to Classic View ، آیکون Regional and Language Options را انتخاب کنید. به سربرگ Language رفته و تیک گزینه install files for complex script and right-to-left languages را فعال کنید. توجه کنید که در این موقع باید دیسک مربوط به ویندوز اکسپی درون کامپیوتر باشد. با انتخاب Apply و پس از نصب فایلهای مورد نیاز، بر روی Detailes کلیک کنید. در پنجره باز شده بر روی Add کلیک کرده و از قسمت Input language زبان فارسی را انتخاب نمائید.
از زبان فارسی لذت ببرید.
موفق و سربلند باشید. 

3  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .