مشکل گوگل در جست و جوی نام دامین

این تاپیک 7 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  لقمان آوند ،‏ 3 سال و 10 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1289 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 20 سپتامبر 2012     8:55 ب.ظ #

miraziz

Subscriber
12 پست5 تاپیک

با سلام.
من دیشب وقتی نام دامنه ام را با کروم در گوگل جست و جو می کردم ، دامنه را پیدا می کرد.ولی با فایر فاکس پیدا نمی کرد.
الان هم با هیچ کدوم در گوگل، نام دامنه ی من پیدا نمیشه.ولی با جست و جوگر بینگ پیدا میکنه.

من دیشب تنها چند تغییر درفایل css قالب انجام داده و آن را آپدیت کرده ام.
حالا می خواهم بدونم این مشکل:
از قالب و وبلاگ من است؟
از ثامن بلاگ است؟
از تهران هاست (فروشنده دامنه ام ) است؟
یا از گوگل است؟
دامنه را نیز هم در گوگل هم در بینگ verify کرده ام.

توجه : دو تا آدرس وبلاگ به دامنه ام ریدایرکت شده.یکی خود وبلاگی که بهش دامنه را وصل کرده ام و دیگری یک وبلاگ میهن بلاگی

عکس زیر مربوط به جست و جوی گوگل و بینگ است.

نام دامنه sayannet.ir

http://img4up.com/up2/03189551930289946101.png

0  تشکر
پنجشنبه ، 20 سپتامبر 2012     8:57 ب.ظ #

miraziz

Subscriber
12 پست5 تاپیک

جالب این است که اگر در گوگل پسوند دامنه را به فارسی که همان( ir=هق) وارد کنم.دامنه را پیدا می کنه

1  تشکر
جمعه ، 21 سپتامبر 2012     12:02 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام

ممکنه که اصلا سایت شما در گوگل ایندکس نشده باشه و یا اینکه از ایندکس حذف شده باشه . مشکل از این مواردی که گفتید نیست . برید به گوگل وبمستر تولز و سایتتون رو دوباره چک کنید و دوباره توی گوگل ثبت کنید .

1  تشکر
جمعه ، 21 سپتامبر 2012     12:29 ب.ظ #

miraziz

Subscriber
12 پست5 تاپیک

آخه قبلا هم یک بار این کار برایم اتفاق افتاده بود و دوباره بعد از حذف کردن ثبت کردمش.

ولی اگه گوگل verify بده و به مدت چند روز در جست و جو نمایش بده نشان از ایندکس شدن دامنه نیست ؟

حالا باز هم روشی که گفتید را اجرا می کنم

0  تشکر
جمعه ، 21 سپتامبر 2012     12:48 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

بله . ولی خوب ممکنه به هر دلیلی سایتی موقتا یا دائما از ایندکس گوگل پاک بشه که باید از گوگل وبمستر تولز دلیلش رو پیگیری و بررسی کنید .

0  تشکر
جمعه ، 21 سپتامبر 2012     3:52 ب.ظ #

miraziz

Subscriber
12 پست5 تاپیک

ممنونم آقای لقمان وند.از راهنمایی هایی که کردید ممنونمسعی خواهم کرد در این انجمن تا حدالمکان مفید و فعال باشم.

در مورد مشکلم هم انگار باید یه مدتی صبر کنم تا گوگل خودش همه چی را درست کنه

0  تشکر
پنجشنبه ، 10 ژانویه 2013     1:55 ب.ظ #

miraziz

Subscriber
12 پست5 تاپیک

دوستان هنوز این مشکل من حل نشده است.

من دامنه ام را از وبلاگ حذف کرده و در یک هاست ثبت کرده ام.هنوز طراحی  وب سایتم تمام نشده.

جالب این است که اگر در گوگل پسوند دامنه را به فارسی که همان( ir=هق) وارد کنم.دامنه را پیدا می کنه.در جست و جو گر بینگ نیز پیدا می کند.

مشکل از کجاست؟؟؟

0  تشکر
جمعه ، 11 ژانویه 2013     8:10 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام
روی هاستتون و این دامنه که سایتی ندارید . حداقل یه صفحه وب ساده بزارید که گوگل اهمیت بده ...
سایت و دامنه ات رو هم توی گوگل وبمستر تولز ثبت کن و اگه می تونی یه لینک از یه وبسایت با پیج رنک 3 و یا 4 بگیر . گوگل لینک های موجود در سایت هایی که رتبه بالا دارند رو خیلی سریع ایندکس میکنه .
من همین هفته پیش برای یکی از دوستان سایتی با دومین ir طراحی کردم و لینکشو اینجا گذاشتم .
دو روزه ایندکس شد ...

0  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .