مشکل چیدمان در دستور col

این تاپیک 30 پاسخ و 5 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  N4H ،‏ 1 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 3039 بازدید داشته است .

تگ شده :  

نویسنده پست
چهار شنبه ، 1 جولای 2015     10:05 ق.ظ #

Mani Soft

Subscriber
85 پست21 تاپیک

سلام

من طبق راهنمایی های شما کلاس و استایل col رو در قالب پیاده کردم

دو چیز مشکل داره

اول اینکه برای اینکه عکسها کشیده نشه به عکسها استایل width , height = auto دادیم اما وقتی که این دستور رو میدم عکسها در محل مطلب درست نمایش داده نمیشن و همچنین با دادن این دستور ٬ استایل witdth:33% که به کلاس اصلی col دادیم از کار می افته.

لطفا راهنمایی بفرماییذ

دموی سایت

0  تشکر
چهار شنبه ، 1 جولای 2015     11:58 ق.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام دوست عزیز ماشاالله پشتکار و اشتیاق شما عزیان خیلی زیاده  و مسائلی رو که قراره در جلسات آینده بهشون اشاره کنیم الان بهش رسیدین :-) خیلی خوبه ولی سعی کنید با آموزش ها پیش برید اصلا نیازی به عرض دادن به تصاویر نیست چون با عث از کار افتادن کلاس col میشه همونطور که خوذتون هم اشاره کردین برای این حالت باید از حالت nesting و شبکه بندی تو در تو استفاده کنید  و همچنین کلاس های ریسپانسیو کردن تصاویر که در جلسات آینده بهش می پردازیم...

موفق باشید

1  تشکر
چهار شنبه ، 1 جولای 2015     12:16 ب.ظ #

Mani Soft

Subscriber
85 پست21 تاپیک

خیلی ممنون

من از بوت استرپ استفاده نمیکنم و تمام قالب رو با سی اس اس زدم و تمایلی به استفاده از بوت استرپ به خاطر شلوغیش ندارم.

چکار کنم ؟

0  تشکر
چهار شنبه ، 1 جولای 2015     12:17 ب.ظ #

Mani Soft

Subscriber
85 پست21 تاپیک

اگر کلاس به عکس ها ندم دستور کول اونها رو میکشه و حالت عادی خارج میکنه!!!!

0  تشکر
چهار شنبه ، 1 جولای 2015     12:20 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

:-) پیشنهاد میکنم دیدتون رو عوض کنید شلوغ کاری در بوت استرپ وجود نداره بلکه استاندار تر و ساختار مشخصی داره و دیگه درگیر این چنین مسائلی که براتون پیش میاد نمیشید شما الان داری خوذتون کد می نویسید در بوت استپرپ کد ها از قبل بصورت استاندارد نوشته شده و شما براحتی استفاده می کنید

بنده چون شخصا اعتقادی به رسپانسیو کردن قالب توسط css  و مدیا کوئری ها بصورت شخصی ندارم در مورد مشکل شما هم نمیتونم نظری بدم شاید دوستان بتونن کمکتون کنند

موفق باشید...

2  تشکر
چهار شنبه ، 1 جولای 2015     12:21 ب.ظ #

Mani Soft

Subscriber
85 پست21 تاپیک

من جوملا کار میکنم آیا با شرکت در این دوره من رو در خصوص رسپانسیو جوملا پشتیبانی میکنید ؟ یا ...

0  تشکر
چهار شنبه ، 1 جولای 2015     12:33 ب.ظ #

Saleh Katebi

Subscriber
125 پست0 تاپیک

سلام

دموی سایت رو دیدم ولی شما به div کلاسی ندادید

1  تشکر
چهار شنبه ، 1 جولای 2015     6:27 ب.ظ #

Mani Soft

Subscriber
85 پست21 تاپیک

بفرمایید با دایو کلاس دادم اینجا

فقط لطفا بفرمایید که چطور وسط قرار بگیرن و کشیده نشن و پایینشون هم تصحیح بشه

ممنونم

0  تشکر
چهار شنبه ، 1 جولای 2015     8:54 ب.ظ #

افشین زندی

Subscriber
101 پست8 تاپیک

سلام دوست عزیز.

قالبتون به طور کلی غیر استاندارد کدنویسی شده و باید یه فکری براش بکنید. اما راجب به مشکلی که گفتید...

عکسها قاعدتا باید کشیده چون خودتون به صورتی کد زدین که این حالت پیش بیاد.  شما فقط اومدید و از 1 میدیا کوئری استفاده کردید!! برای سایز 980 . برای رفع مشکل 2تا دیگه تعریف کنید و استایل هاتون رو جوری تغییر بدید که مثل از حالت 980 تا 600 اون 4تا باکس به جای اینکه زیر هم قرار بگیره، 2تا 2تا کنار هم باشه و در 600 به بعد در زیر هم بیاد. یکم هم کیفیت عکسهاتون رو بیشتر کنید که کاهش کیفیت کمتر به چشم بیاد

در مورد اون مسئله هم که گفتید استفاده از فریم ورک باعث شلوغ کاری میشه! کار فریم ورک جلوگیری از شلوغ کاری و دوباره نویسیه. قطعا اگه این قالب با فریم ورک نوشته میشد 95 درصد مشکلات کنونی رو نداشت. حتما بعد از اینکه به css تسلط نسبی پیدا کردید شروع به یادگیری یک فریم ورک بکنید

1  تشکر
چهار شنبه ، 1 جولای 2015     9:09 ب.ظ #

Mani Soft

Subscriber
85 پست21 تاپیک

من سوالی رو پرسیدم که هنوز جوابی نگرفتم و اون اینکه آیا با ثبت نام در دوره فریم وورک مشکلاتی که در قالب جوملا هست رو هم کسی پشتیبانی میکنه ؟

با تشکر

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 31 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .