مشکل نمایش متن در لایت باکس

این تاپیک 5 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Mohammad Fathi ،‏ 1 سال و 2 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 342 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 11 سپتامبر 2015     8:10 ب.ظ #

Mohammad Fathi

Subscriber
2 پست1 تاپیک

سلام دوستان . من قصد دارم لایت باکسی رو ایجاد مکنم که برای هر لینک متن متفاوتی رو نشون بده . کدهای اچ تی ام ال به همراه استایل و اسکریپت ها رو ایجاد میکنم اما برای همشون یه باکس با یه متن نشون داده میشه . راهنمایی کنید برای نمایش متن خاص هر لینک باید چه کنم ؟ فایل ضمیمه می باشد .

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
شنبه ، 12 سپتامبر 2015     9:05 ق.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام دوست عزیز

شما در لایت باکستون یه جا دارید که عنوانش رو نشون میده که کلاس boxtitle رو بهش دادید و عنوان رو درون این گذاشتید . زیر همین boxtitle یه div دیگه درست کنید و کلاس boxbody رو بهش اضافه کنید . اون وقت محتوای که میخواهید لایت باکس نشون بده رو مثل همون توضیحات داخل این div بریزید .

حالا ما چرا این کار رو کردیم ؟ چون وقتی بخواهیم محتوای رو برای لینک ها عوض کنیم مجبور نباشیم هر دفعه کل لایت باکس رو ادیت کنیم و فقط بخش مربوط به محتوا رو تغییر بدیم . و برای این کار لازمه که اون بخش یه شاخص داشته باشه تا ما بتونیم اون رو سلکت کنیم .

حالا شما با باید در اون لینک ها یه سری کد اضافه کنی تا محتوا ها رو از روی لینک ها تشخیص بدی .

مثلا با id میتونی .

شما کامل نگفتی که محتوا چه محتوایی هست . مثلا از دیتابیس میگیری یا ثابت هست . شما کامل بگو این محتوا داستانش چیه چون فرق میکنه .

موفق باشید ... :)

0  تشکر
شنبه ، 12 سپتامبر 2015     9:16 ق.ظ #

Mohammad Fathi

Subscriber
2 پست1 تاپیک

ممنون از پاسختون . محتوی ثابت هستش . البته بنده در حد مبتدی کار کردم با اچ تی ام ال و سی اس اس . راهنماییتون رو انجام میدم .

0  تشکر
شنبه ، 12 سپتامبر 2015     9:31 ق.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

الان من یه نمونه برات زدم پیوست کردم ببین چطوره :

پیوست ها:
0  تشکر
شنبه ، 12 سپتامبر 2015     9:33 ق.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

اون demo چون save کرده بودم jquery رو لود نمیکنه . این یکی رو ببین :

پیوست ها:
0  تشکر
شنبه ، 12 سپتامبر 2015     11:11 ق.ظ #

Mohammad Fathi

Subscriber
2 پست1 تاپیک

آقای اکرمی عزیز . بسیار سپاسگزارم . یه سوال !! این باکس بادی دقیقا چیکار کرد برای ما ؟؟؟ چجوری اسکریپت فهمید که باید کدام باکس رو لود کنه ؟

0  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .