مشکل نصب قالب وردپرس

این تاپیک 5 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  مهدی حسینیان ،‏ 2 سال پیش .

این تاپیک تاکنون 736 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 24 نوامبر 2014     11:14 ق.ظ #

علی ابراهیمی

Subscriber
2 پست1 تاپیک

با عرض سلام خدمت دوستان .

بنده آشنائی کامل با سیستم جوملا دارم اما بار اول هست که دارم با وردپرس کار میکنم به همین خاطر به این مشکل برخورد کردم .

ما قالب http://demo.puriwp.com/themes/?theme=Real%20Expert را دانلود کردیم و در پوشه قالب اپلود و از حالت فشرده خارج کردیم .

در مدیریت وردپرس پوسته ها و قالب را انتخاب کردیم اما ظاهر سایت شد این http://upload7.ir/imgs/2014-11/51974889669653854021.png

حالا برای اینکه دقیقا مشابه دمو بشه باید چه کارهایی انجام داد ؟

میخوام دقیقا مثل همون لینک دمو بشه . لطفا کامل و واضح راهنمائی کنید .

در انجمن زیر هم سوالم را مطرح کردم پاسخ هایی که دوستان دادند مشکلم را حل نکرد .

http://forum.mrwp.ir/thread713.html

0  تشکر
پنجشنبه ، 27 نوامبر 2014     2:00 ب.ظ #

مهدی حسینیان

Subscriber
118 پست19 تاپیک

قالبی که توی اولین لینک شما بود کاملا با تصویر قالب بعد از نصب متفاوت می باشد .

مطئمن هستید قالب رو درست و همونی که لینکش رو گذاشتید دانلود کردید ؟

در وردپرس اکثر قالب های آن تنظیمات اختصاصی خودشان رو دارند و همیشه کسانی که قالب وردپرس رو برای دمو قرار می دهند ، تمامی امکاات ظاهری آن قالب را از طریق تنظیمات اختصاصی خود فعال می کنند .

معمولا در منوی نمایش قسمت پنل مدیریت وردپرس خود دکمه ای با نام ستینگ ( نام قالب ) ایجاد می شود و یا در منو پنل شما بدون اینکه زیر منوی یکی از گزینه باشد تشکیل می شود .

خوب شما باید از اون بخشتنیمات دلخواه خودتون رو قرار بدهید . معمولا برای فعال کردن پیش نیاز های زیر لازمه :

- داشتن حداقل 5 مطلب

- داشتن افزونه های ذکر شده برای قالب

- داشتن منو های کناری ( ابزارک ) + فهرست

امید وارم اینها کمکت کرده باشه .

1  تشکر
پنجشنبه ، 27 نوامبر 2014     2:46 ب.ظ #

علی ابراهیمی

Subscriber
2 پست1 تاپیک

با سلام و تشکر .

بله مطمن هستیم که قالب درست هست . به یکی از دوستان دسترسی دادیم نصب کردن .

الان بنده خیلی قالب وردپرس دارم اما اصلا اشنایی ندارم که چه طور باید اینها را نصب کنم . ظاهرا هر کدوم هم روش نصب متفاوتی دارن .

در صورتی که در جوملا اصلا اینطوری نیست .

لطف میکنید یک اموزش کامل در رابطه با نصب قالب بر روی وردپرس بدهید ؟

0  تشکر
جمعه ، 28 نوامبر 2014     8:29 ق.ظ #

مهدی حسینیان

Subscriber
118 پست19 تاپیک

این که دمو بود قالب هم رایگان نبود حتما از سایت ایرانی که مدیرش قالب رو خریده رایگان گرفتید .

می تونید آدرس صفحه دانلود قالب + آدرس سایتتون رو اینجا بنویسید چون این دموی قالب شما با اون عکس یکزره هم شبهات نداره باید استایل و کد سایت شما با کد و استایل قالب دمو مقایسه کنم تا ببینم خودش هست یا نه .

در مورد اینکه مثل خودش نشد هم توضیح دادم اگه واقعا همون قالب دمو نصب هستش اینکار را انجام دهید :
در وردپرس اکثر قالب های آن تنظیمات اختصاصی خودشان رو دارند و همیشه کسانی که قالب وردپرس رو برای دمو قرار می دهند ، تمامی امکاات ظاهری آن قالب را از طریق تنظیمات اختصاصی خود فعال می کنند .

معمولا در منوی نمایش قسمت پنل مدیریت وردپرس خود دکمه ای با نام ستینگ ( نام قالب ) ایجاد می شود و یا در منو پنل شما بدون اینکه زیر منوی یکی از گزینه باشد تشکیل می شود .
خوب شما باید از اون بخشتنیمات دلخواه خودتون رو قرار بدهید . معمولا برای فعال کردن پیش نیاز های زیر لازمه :
- داشتن حداقل 5 مطلب
- داشتن افزونه های ذکر شده برای قالب
- داشتن منو های کناری ( ابزارک ) + فهرست

0  تشکر
جمعه ، 28 نوامبر 2014     8:44 ق.ظ #

علی ابراهیمی

Subscriber
2 پست1 تاپیک

تشکر دوست عزیز .

اما شما همان مطلب پست قبلی تان را دوباره فرمودید .

بله خدمت تان عرض کردم که قالب فوق همان هست . یکی از دوستان نصب کرد دقیقا همان شد .

سوال و صحبت کلی بنده روش نصب قالب در وردپرس هست . واقعا این موضوع برای بنده سخت هست .

لطفا آموزش کاملی در این زمینه بدهید .

0  تشکر
جمعه ، 28 نوامبر 2014     11:15 ق.ظ #

مهدی حسینیان

Subscriber
118 پست19 تاپیک

شما که قالب رو با موفقیت نصب کردید من چه چیزی رو باید توضیح بدهم گفتم اگه قالب شما دارای تنطمیات اختصاصی بود که بهتر اما اگه نداشت و می تواند قابل ارتقاء باشد من فکر می کنم دو راه وجود دارد :

1 - به افزونه های مختلف احتیاج داره ( موقع دانلود ذکر می کنند . )

2 - خود اون فرد فایلش رو یا ویرایش کرد و یا فایل تنطمات ساخت .

همین من دو سال دارم با وردپرس کار می کنم . چیز دیگری ندیدم . کلا پنج راه از نشر من وجود داره .

دمو اشتباه ( که شما گفتید درسته )

ناقص بودن و خراب بودن قالب ( که گفتید یکی از همکاران درست کرد  ) اما شاید اون از جای دیگری دانلود کرد !

نداشتن فایل تنظمیات ( که میشه ایجاد کرد )

ویرایش فایل های قالب ( که در فایل منیجر یا در ویرایشگر قالبتون می توانید ویرایش کنید )

همین من نشمرده ام ولی شاید تا حالا 200 قالبی رو سایت های مختلفم و دوستان نصب کردم !

0  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .