مشکل منو در جی کوئری

این تاپیک 4 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 3 سال و 1 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1124 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 25 اکتبر 2013     6:17 ب.ظ #

مهشاد کلانتری

Author
VIP
432 پست67 تاپیک

سلام دوستان من یه مشکل اساسی برام پیش اومده الان 2روزه روش کار کردم درست نمیشه که نمیشه

از بوت استرپ برای منو ی قالب وردپرسیم استفاده کردم

بوت استرپ حالتی داره که اگر منویی زیر منو داشته باشه با کلیک روی اون گزینه ای که زیر منو داره، زیر منو باز میشه

حالا من میخوام هم این حالت کلیک کردنش باشه یعنی وقتی کلیک شد منو باز شه و بمونه و وقتی دوباره روش کلیک شد منو بره (این حالت مشکلی نداره)

هم اینکه وقتی با ماوس میرم روش زیر منو نشون داده بشه اما وقتی ماوس میره کنار اون زیرمنو هم بره

ولی وقتی این دوتارو باهم ترکیب میکنم خراب میشه اونم چون بلد نیستم با جی کوئری درستش کنم

موضوع اصلی هم اینجاست که وقتی رو منو کلیک میکنم زیر منو باز میشه

بعد حالا ماوس رو که میارم رو همین منوی باز شده و میبرمش کنار، زیر منو میره

ولی نباید بره

موضوع بعدی هم اینه که وقتی یه زیر منو رو باز کردم حالا ماوس رو میبرم رو یه منوی دیگه میخوام داخل اون رو نشون بده و وقتی ماوس اومد کنار باز همون منویی که قبلش باز کردم بیاد که نمیاد

اگر کسی بلد هست لطف کنه اطلاع بده من teamviewer روشن کنم و اطلاعات کانکت رو بدم و این دوست گرامی زحمتشو بکشه ممنون میشم

1  تشکر
جمعه ، 25 اکتبر 2013     6:54 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام به نظرم باید از متغییر وضعیت استفاده کنید،دو تا متغییر ایجاد کنید که یکی وضعیت منو رو بررسی کنه (منو باز شده یا نه) و یکی هم اینکه منو با click باز شده یا با hover اینطوری به راحتی میتونید با شرط ها کاری رو که میخواین انجام بدید.متغییر ها رو هم global تعریف کنید که برای همه زیر منو ها کار کنه.موفق باشید.

1  تشکر
جمعه ، 25 اکتبر 2013     8:07 ب.ظ #

مهشاد کلانتری

Author
VIP
432 پست67 تاپیک

ممنون میشه یه مثال بزنید؟

0  تشکر
شنبه ، 26 اکتبر 2013     12:49 ق.ظ #

مهشاد کلانتری

Author
VIP
432 پست67 تاپیک

ضروریه

لطفا اگر هستید و کاری ندارین این رو بهم یاد بدین

ممنون

0  تشکر
یکشنبه ، 27 اکتبر 2013     11:29 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

من اینجا یه مثال نوشتم البته این منو نیست ولی فکر میکنم بتونید ازش الگو بگیرید؛وقتی موس رو div میاد تگ بعدش نشون داده میشه و وقتی میره دوباره مخفی میشه،اما اگه روش کلیک بشه دیگه دیگه با رفتن موس بسته نمیشه مگه اینکه دوباره کلیک بشه.خودتون کدش رو ببینید و الگو بگیرید.موفق باشید

1  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .