مشکل لود نشدن باتن در pure.css

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  سید احسان عظیمی ،‏ 3 ماه و 3 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 176 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 13 آگوست 2016     4:12 ب.ظ #

علیرضا اسحاقی

Subscriber
1 پست2 تاپیک

با سلام و خسته نباشید.

مشکل من اینه که وقتی از باتن های شکل دار فریم وورک پیور در برنامم استفاده می کنم شکل باتن ها (به عنوان مثال شکل سبد خرید) با وجود این که تگ// <link rel="stylesheet" rel="nofollow" href="common/font-awesome.css">// رو هم لود می کنم بالا نمیان و شکل آیکون ها نشون داده نمیشن.لطفا بگین چیکار کنم.ممنونم

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
شنبه ، 13 آگوست 2016     7:31 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

سید احسان عظیمی

Subscriber
105 پست14 تاپیک

فریمورک pure از fontaswome ها برای آیکونهاش استفاده میکنه،این آیکون ها چند تا فایل دارند که شما باید اونهارو به سندتون لینک کنید،اولین فایل با پسوند css است،دومین فایل هم فایلهایی با حالت فونت هست که در استایلتون اونا رو با دستور فونت فیس بهش بفهمونین،به صورت زیر:

@font-face {
font-family: 'FontAwesome';
src: url('../fonts/fontawesome-webfont.eot?v=4.3.0');
src: url('../fonts/fontawesome-webfont.eot?#iefix&v=4.3.0') format('embedded-opentype'), url('../fonts/fontawesome-webfont.woff2?v=4.3.0') format('woff2'), url('../fonts/fontawesome-webfont.woff?v=4.3.0') format('woff'), url('../fonts/fontawesome-webfont.ttf?v=4.3.0') format('truetype'), url('../fonts/fontawesome-webfont.svg?v=4.3.0#fontawesomeregular') format('svg');
font-weight: normal;
font-style: normal;
}

این لینک هم حتما مطالعه کنید،شروع کار با fontawesome  و فایلهای مورد نیازشو کامل گذاشته وتوضیح داده

1  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .