مشکل قالب پس از خروج از پیشخوان وردپرس

این تاپیک 2 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  سید احسان عظیمی ،‏ 1 سال و 11 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 581 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 21 دسامبر 2014     3:16 ب.ظ #

فراز توانا

Subscriber
2 پست5 تاپیک

با سلام

من به تازگی با یه مشکلی تو قالبایی که طراحی کردم برخورد می کنم اونم اینه که وقتی از پنل خروج رو میزنم و دوباره می خوام لاگین کنم یا کل فونتای صفحه لاگین به هم میریزه یا پیفام مشکل کوکی ها رو میده این ارور هم که همیشه بالای صفحه نشون میده ممنون میشم کمکم کنین
Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/paseoir/public_html/wp-content/themes/tutkade_v2.1 -wp/functions.php:68) in/home/paseoir/public_html/wp-content/plugins/userpro/index.php on line 47Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/paseoir/public_html/wp-content/themes/tutkade_v2.1 -wp/functions.php:68) in /home/paseoir/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1173

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
دوشنبه ، 22 دسامبر 2014     2:09 ب.ظ #

فراز توانا

Subscriber
2 پست5 تاپیک

با سلام مشکل حل شد مشکل از هاست بود که میزبانی از شرکت میهن وب هاست بود اگه کسی با این مشکل برخورد احتمال زیاد داره که از هاست باشه موفق باشین

1  تشکر
دوشنبه ، 22 دسامبر 2014     6:54 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

سید احسان عظیمی

Subscriber
16 پست6 تاپیک

moshkel az host bude k hal shod khoshbakhtane

0  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .