مشکل فوری و مهم در از بین رفتن اطلاعات

این تاپیک 6 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمد اسفندیاری ،‏ 2 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 761 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 28 جولای 2014     1:17 ق.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

سلام

من داشتم استایل های یه قالبو با ادوبی دریم ویور ویرایش میکردم که یه هو هنگ کرد.حالا یکی نیست بگه این همه هنگ کردن تو دنیا وجود داره،چرا این جوری شد؟؟اومد همه ی استایل هام رو حذف کرد و بعد ذخیرش هم کرد.دیگه کنترل z هم نمیخوره.الان نتیجه ی نزدیک دو هفته تلاشم به یک ثانیه رفته ر هوا.میشه بگین ایا راهی هست که برش گردونم؟؟؟

0  تشکر
دوشنبه ، 28 جولای 2014     5:08 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

اگر بکاپ نداشتید احتمالا دیگه نمی تونید به کدهاتون دسترسی پیدا کنید .

همیشه سعی کنید کارایی که انجام میدید رو در بازه های زمانی مختلف در جای دیگه کپی کنید و بکاپ بگیرید که اگر اینجور اتفاقات افتاد همه چیز یهو از دست نره !

0  تشکر
دوشنبه ، 28 جولای 2014     5:46 ق.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

داشتم مینوشتم یه هو همه ی کد ها رفت،فکر کردم من اشتباهی چیزی زدم،خواستم کنترل z بزنم دیدم نمیخوره.هیچ اتفاقی نمیفتاد تا این که خودش از نرم افزار اومد بیرون.این مدل جدید هنگ کردن هم باید به جون ما بیفته اخه.

0  تشکر
دوشنبه ، 28 جولای 2014     10:40 ق.ظ #

بردیا راستین

Subscriber
93 پست7 تاپیک

دوست عزیز حتما تا الان کامپیوترت رو خاموش کردی اگه همون موقع که هنگ کرد همون صفحه ای که داشتی طراحی میکردی باز بود رو مرورگرت میشد یه کاری کرد (view page source)

0  تشکر
دوشنبه ، 28 جولای 2014     10:59 ق.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

اگر روی کامپیوترت ذخیرش کرده باشی اون فایلارو فکر کنم با System restore کردن برگرده به سرجاش.......به احتمال زیاد میشه....یا علی

1  تشکر
دوشنبه ، 28 جولای 2014     10:43 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

ُلام

عیدتون مبارک

یعنی باید چیکار کنم دقیقا؟؟

0  تشکر
دوشنبه ، 28 جولای 2014     10:51 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

سلام

عید شما هم مبارک

اگر در اون زمانی که فایل مورد نظرتون بر روی سیستمتون وجود داشته یک restore point درست کرده باشین حالا میتونین به وسیله system restore اون رو برگردونین......شاید بعضی از نرم افزارهای recovery هم بتونه به شما کمک کنه.....تو نت سرچ کنین چیزای خوبی پیدا میکنین......یا علی

1  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .