مشکل عدم سازگاری پوسته وردپرس با هووکامرس

این تاپیک 4 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Tony Almeyda ،‏ 8 ماه و 2 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 1501 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 6 آگوست 2014     3:00 ق.ظ #

Shahab

Subscriber
7 پست13 تاپیک

با سلام و ادب.

به تازگی پوسته تجاری از وردپرس (themeforest.net) رو نصب کردم که پس از نصب اون با پیغام "عدم سازگاری پوسته با هووکامرس" مواجه می شوم!

در مشخصات پوسته مربوطه، سازگاری با نسخه Woocommerce 2.1 ذکر شده، اما عجیب اینجاست که با وجود نصب این نسخه از هووکامرس روی وردپرسم، همچنان با پیغام  "عدم سازگاری پوسته با هووکامرس" مواجه می شوم.

پیغام خطای پیشخوان:

پوسته شما توسط پشتیبانی ووکامرس شناسایی نمیشود – اگر با مشکل ناسازگاری طرح مواجه شدید، راهنمای یکپارچگی را مطالعه کنید یا یکی از پوسته های ووکامرس را انتخاب کنید.

این مشکل ناشی از چیست؟!

با سپاس و احترام.

0  تشکر
پنجشنبه ، 10 دسامبر 2015     4:29 ب.ظ #

ahmadtiger

Subscriber
1 پست0 تاپیک

جالب اینجاست که 607 تا بازدید داشته اما بدونه پاسخه

دوستان اگه کسی راه حلی برایه این موضوع میدونه درج کنه چون مشکله منم دقیقن همینه

حتی اموزش همگام سازی جایگزین کردن کد در صفحه reaname شده page.ohp رو هم انجام دادم اما همچنان مشکل وجود داره، لطفن اگه کسی راهکاری داره قرار بده چون مشکله خیلیا همینه

0  تشکر
دوشنبه ، 8 فوریه 2016     2:23 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

من هم مشکل مشابه دارم

پوسته فروشگاهی هست که بعد از بروزرسانی ووکامرس این خطا رو میده

"پوسته شما (kutetheme) دارای فایلهای الگوی قدیمی ووکامرس می باشد. این فایلها نیازمند بروزرسانی برای سازگاری با نگارش کنونی ووکامرس هستند. شما می توانید فایلهای تاثیرگذار را در برگه وضعیت سیستم ببینید. چنانچ هنوز مشکل دارید، می توانید با نویسنده پوسته بررسی کنید."

0  تشکر
دوشنبه ، 8 فوریه 2016     2:27 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

و در این موارد که 700 و اندی نفر خوندن و هیچ کس پاسخی نداده، فکر میکنم دیگه باید میران انجمن اقدام کنند و پاسخ بدن.

خوب نیست که آدم انجمن راه بندازه و سوالات و رها کنه

0  تشکر
شنبه ، 19 مارس 2016     6:52 ب.ظ #

Tony Almeyda

Subscriber
1 پست0 تاپیک

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

اگر تم شما از ووکامرس پشتیبانی نمیکند احتمالا مشکل از تعریف نشدن در فایل فانکشن میباشد.

برای شناساندن آن بایستی کد زیر را به اول فایل اضافه کنید :

طراحی سایت : C3css.com

موفق باشید

2  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .