مشکل سیو شدن خودکار در phpstorm

این تاپیک 7 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  armiran ،‏ 1 سال و 6 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 591 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 15 می 2015     10:50 ب.ظ #

armiran

Subscriber
14 پست1 تاپیک

سلام و خسته نباشید به همه ؛

یک مشکلی توی phpstorm پیدا کردم میخواستم از دوستان با تجربه کمک بگیرم !!!

من فایل ها رو که با استفاده از phpstorm باز میکنم بعد میام داخلش کلی تغییرات میدم و یک سری چیزهارو تغییر میدم توی فایل اما به هیچ وجه سیو نمیکنم اصلا !!!

زمانی که میخوام برگرده به حالت اولش و تغییراتی که دادم مث روز اولش بشه فایل رو بدون سیو کردن می بندم و خارج میشم اما اصلا ادیتور هیچ پیغامی مبنی بر پرسیدن اینکه این فایل سیو بشه یا نشه نمایش نمیده و خلاصه فک کنم به صورت خودکار سیو میکنه چون زمانی که دوباره اون فایل رو باز میکنم می بینم تغییراتی که انجام دادم هنوز هست و مث روز اولش نشده !!!!

انشاا... که متوجه مشکلم شده باشید !! لطفا راهنمایی بفرمایند دوستان

1  تشکر
شنبه ، 16 می 2015     8:03 ب.ظ #

افشین زندی

Subscriber
101 پست8 تاپیک

سلام.

به نظر من این یکی از قابلیت های خوب php strom هستش که بعضی وقتا جون آدمو نجات میده!!!

اما اگه میخواید این قابلیت رو بردارید این مسیری که گذاشتم رو برید و تیکش رو بردارید .موفق باشی

setting/General/confirm application exit : save file automatically

1  تشکر
شنبه ، 16 می 2015     8:37 ب.ظ #

armiran

Subscriber
14 پست1 تاپیک

ممنون بابت پاسخ گویی تون یک جاییش به مشکل خوردم

توی تنظیمات قسمت general که گفتید این گزینه وجود نداشت وقتی confirm application exit توی تنظیمات سرچ کردم با یک گزینه مواجه شدم که میشه تیکش رو برداشت یا گزاشت و گزینه ای در ارتباط با save file automatically نبود !!! یک تصویر پیوست کردم لطفا مشاهده کنید متوجه منظورم میشید !!

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
1  تشکر
شنبه ، 16 می 2015     9:20 ب.ظ #

افشین زندی

Subscriber
101 پست8 تاپیک

خواهش میکنم.

درست رفتید مسیر رو.فقط تو ورژن های مختلف متفاوته نوشته ها!!

الان تو همون عکس تیک save file on frame رو بردارید و دیگه کاری با اون قسمت نداشته باشید!

بعد برید به این مسیر و مطمئن باشید تیکش خورده

setting/Editor/Editor tabs/mark modified tabs with asterisk

0  تشکر
شنبه ، 16 می 2015     9:39 ب.ظ #

armiran

Subscriber
14 پست1 تاپیک

الان تیک گزینه save file on frame رو برداشتم و بعد به اون آدرس دیگه که گفتید رفتم و تیک گزینه mark modified tabs with asterisk رو فعال کردم (اولش فعال نبود بعد تیکش رو زدم) اما بازم همون مشکل هست !! به طور خودکار سیو میشه فایل ها !!!

چیکار کنم ؟؟

1  تشکر
شنبه ، 16 می 2015     9:46 ب.ظ #

افشین زندی

Subscriber
101 پست8 تاپیک

php storm رو بعد از تغییرات ببندید و مجدد باز کنید و امتحان کنید.

اگه باز مشکل حل نشد باید منتظر پاسخ بقیه دوستان باشید.ولی عجیبه اگه درست نشه چون من خودم امتحان کردم جواب داد

0  تشکر
شنبه ، 16 می 2015     10:04 ب.ظ #

armiran

Subscriber
14 پست1 تاپیک

این کار رو کردم !! phpstorm رو بستم دوباره باز کردم ولی بازم هم به طور خودکار سیو میکنه !!

تشکر از پاسخ تون

1  تشکر
یکشنبه ، 17 می 2015     4:50 ب.ظ #

armiran

Subscriber
14 پست1 تاپیک

یعنی کسی نمی تونه راهنمایی کنه ؟؟؟

1  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .