مشکل سایز بک گراند بالای وبلاگ درمانیتورهایی با اندازه های مختلف در میهن بلاگ

این تاپیک 4 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  ho590 ،‏ 3 سال و 2 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 2868 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 5 سپتامبر 2013     5:31 ق.ظ #

ho590

Subscriber
5 پست2 تاپیک

سلام دوست عزیز خسته نباشید.

سوالی داشتم که چطور میشود بک گراند قسمت بالای وبلاگ در صفحه نمایش هایی با اندازه های مختلف تغییر کند.برای مثال به سایت خودم مراجعه کنید http://www.sarbazeakhar.ir

در قسمتی که نام سرباز آخر و طراحی پشتش در کامپوتر خودم کل صفحه را پر میکند ولی در صفحه لپتابم از هر گوشه بک گراند  یه 5 سانتی را سفید نشان میدهد.

من برای این مشکل حتی رفتم و سایز بک گراندم را بالا بردم تا در صفحه لپ تابم کامل شود که شد,ولی باز از طرفی وقتی با صفحه کامپیوتر خانگی ام نگاه کردم دیدم که مقداری از بک گراند از صفحه خارچ شده و به هیچ وجه در سایزهای کوچکتر دیده نمیشود.

میخواستم بدونم کجای قالبم را باید تغییر دهم تا خود سایت بک گراندش بطور اتوماتیک در سایز صفحه های مختلف مانیتور کل صفحه را پر کند.

امیدوارم که منظورم را متوجه شده باشید,بی زحمت براتون کد قالبم را میفرستم,تا راهنمایی ام کنید

ممنون.در پناه حق

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
1  تشکر
پنجشنبه ، 5 سپتامبر 2013     9:58 ق.ظ #

mehran90

Subscriber
72 پست5 تاپیک

سلام دوست عزیز از درصد استفاده کنید

2  تشکر
پنجشنبه ، 5 سپتامبر 2013     11:16 ق.ظ #

علی امینی

Author
VIP
146 پست50 تاپیک

سلام دوست عزیز

خب این کاری نداره فقط این کد هارو به دیو هدر قالبتون اضافه کنید.

با این کد اگر کسی با موبایل بیاد یا با مانیتور 20 اینج بیاد عرض بکگراند به اندازه ی عرض صفحست.

مثلا هدر این وبلاگ هم همینجوریه(سایز صفحرو کوچیک و بزرگ کنید).

4  تشکر
پنجشنبه ، 5 سپتامبر 2013     4:37 ب.ظ #

ho590

Subscriber
5 پست2 تاپیک

ممنون از شما دوستان ولی من هنوز مشکلم حل نشد.زیرا نمیدونم کجای قالبم را تغییر دهم.اگر لطف کنید و این کد قالبم را که میفرستم براتون خودتون تغییراتش را بدهید خیلی ممنون میشوم

پیوست ها:
1  تشکر
پنجشنبه ، 12 سپتامبر 2013     4:39 ق.ظ #

ho590

Subscriber
5 پست2 تاپیک

ممنون از شما دوستان ولی من هنوز مشکلم حل نشد.زیرا نمیدونم کجای قالبم را تغییر دهم.اگر لطف کنید و این کد قالبم را که میفرستم براتون خودتون تغییراتش را بدهید خیلی ممنون میشوم.

پیوست ها:
1  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .