مشکل ریسپانسیو

این تاپیک 2 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  it,one ،‏ 2 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 123 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 29 سپتامبر 2016     1:17 ب.ظ #

عرفان عربان

Subscriber
0 پست1 تاپیک

سلام.من یک صفحه طراحی کردم با html و css...برای حالت ریسپانسیو میخوام این صفحه رو روی گوشی خودم چک کنم..از چه طریقی فایل index.html رو روی گوشی خودم تست کنم؟؟

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
پنجشنبه ، 29 سپتامبر 2016     3:35 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

نیازی به گوشی نیست فایلتونو در فایر فاکس باز کنید و هم زمان اینا رو فشار بدید

ctrl + shift + m

سایز صفحه تغییر میکنه و به سیز گوشی در میاد احتمالا و از قسمت بالا می تونید سایز دلخواه رو وارد کنید یا از اندازه های پیش فرض برای تبلت و گوشی استفاده کنید می تونیدهمین الان بر روی همین وبسایت چک کنید

توی کروم هم همچنین قابلیتی هست ولی چون کروم کار نمی کنم دقیقا یادم نیست فکر کنم باید توی منوی tool > develope یا همچنین چیزی باشه

راه دیگه اینکه به صورت دستی سایز پنجره ی مرور گر رو تغییر بدید و به اندازه ی تبلت و گوشی در بیارید که این روش توصیه می شه

دیگه اگر حتما بخوایید توی گوشی خودتون اون صفحه ی html رو ببینید که ساده اس پوشه ی محتوای تمام پرونده ها رو به گوشی منتقل کنید و بر روی index.html کلیک کنید و با مرور گر گوشی باز کنید!

اگر خیلی اهل خلاقیت هستی و دوست داری همه چیز رو امتحان کنی توی گوگل بزن هاست رایگان یه هاست رایگان بگیر کل فایل های قالب رو برید روی هاست رایگان و از طریق اینترنت آدرس اون سابدامنه رو بزن و مثل بقیه ی سایت ها نظاره کن!

دیگه بیش از این پاسخ جامع نمی تونی پیدا کنی!

2  تشکر
پنجشنبه ، 29 سپتامبر 2016     8:38 ب.ظ #

it,one

Subscriber
98 پست46 تاپیک

مهران جان ممنون بابت پاسخ !

0  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .