مشکل در transition

این تاپیک 4 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  mmm aaa ،‏ 6 ماه و 1 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 224 بازدید داشته است .

تگ شده :  ,

نویسنده پست
سه شنبه ، 24 می 2016     12:11 ب.ظ #

mmm aaa

Subscriber
3 پست6 تاپیک

سلام من با اینکه transition رو ease-in-out قرار میدم اما فقط با رفتن روی دکمه انیمیشنی نمایش داده میشه اما دوباره از روش که موس رو میبرم کنار سریع و بدون تاخیر به حالت اول برمیگرده - ضمیمه کردم لطفا نگاه کنید.

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
سه شنبه ، 24 می 2016     12:42 ب.ظ #

Pouria Ariafar

ناظم
141 پست9 تاپیک

سلام

شما transition رو در قسمت hover قرار دادی

باید transition رو در کلاس btn قرار بدی نه در هاورش

اینطوری مشکل شما حل میشه

موفق باشی :)

1  تشکر
سه شنبه ، 24 می 2016     7:29 ب.ظ #

mmm aaa

Subscriber
3 پست6 تاپیک

اما اونجوری که شما میگید با هر بار رفش کردن صفحه اون transition زمان رفرش کردن هم رخ میده من فقط میخوام وقتی کاربر روی دکمه رفت اون transition اجرا بشه.

برای اینکه متوجه بشید من چی میگم - وقتی یه تگ a رو من در حالت عادی بهش transition میدم با رفرش کردن صفحه هم اون transition واسش اتفاق می افته اما وقتی در رویداد hover اون تگ a ترنسیشن قرار میدم فقط هنگام هاور اون transition اتفاق می افته اما باز مشکلی که هست اینه که با خارج شدن اتفاق نمی افته

این مسله کمی منو گیژ کرده لطفا اساتید دقیق تر راهنمایی کنن

0  تشکر
سه شنبه ، 24 می 2016     7:46 ب.ظ #

Pouria Ariafar

ناظم
141 پست9 تاپیک

نه عزیزم

داری اشتباه میکنی، من همین الان کدها رو چک کردم و تست کردم وقتی transition رو تو کلاس  btn قرار بدی و رفرش کنی اجرا نمیشه مگر ماوس روش بره

دقیقا همون چیزی میشه که تو میخوای

وقتی روش بری اجرا میشه موقع خارج شدن هم اجرا میشه

1  تشکر
سه شنبه ، 24 می 2016     8:46 ب.ظ #

mmm aaa

Subscriber
3 پست6 تاپیک

ببخشید مشکلم توی اینه اگه لطف کنی اینو درست کنی ازت خیلی ممنون میشم و بگید مشکل کجا بوده.

اون دایو search رو که حذف میکنم درسته اما وقتی داخل کدهای html  میزارم و صفحه رو رفرش میکنم مشکل داره و دایوها با یه transition نشون داده میشن هنگامی که رفرش میکنم

ضمیمه کردم. لطفا بررسی کنید. یه رفرش کنید تا متوجه بشید چی میگم . اون دایو که با id = search گذاشتم مشکل ایجاد میکنه باید چه کدی به search داد تا مشکل رفرش کردن درست بشه

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .