مشکل در title ابرچسب

این تاپیک 1 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  بهرام ،‏ 1 سال و 11 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 459 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 27 دسامبر 2014     8:45 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

سلام

حتما همه با ابرچسب ها در وردپرس آشنا هستید دیگه. من از استفاده ازشون خوشم نمیومد تا اینکه فهمیدم تاثیر خوبی در سئو داره. دیدم اضافه کردنش هم سادست گفتم انجام بدم. حالا مشکلی که پیش اومده اینکه زمانی که من این قسمت رو اضافه می کنم title تگ های a به جای اینکه عنوان اون برچسب باشه کلمه "موضوع" + "x" که این x هم یک عدد واسه خودش. مثلا مینویسه: موضوع64، موضوع 21 و... چه جوری میشه اینو اصلاح کرد که با عنوان اون برچسب یکی بشه؟

0  تشکر
یکشنبه ، 28 دسامبر 2014     11:16 ق.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

با تشکر از دوستان، مشکل برطرف شد. جریان از این قرار بود که در قسمت title وردپرس میاد میگه که واسه هرکدوم از اون برچسب ها چندتا پست هست.  درواقع زمانی که موس هاور میشه روی لینک برچسب، میاد و میگه این برچسب چندتا پست داره که این رو به صورت مثلا: 64 موضوع  یا 37 موضوع. اینجوری نشون میده. که نمیدونم چرا واسه من برعکس نشون داده میشه و مینویسه موضوع 64 یا موضوع 37. که همین قضیه و نا آشنا بودن بنده با بحث نمایش ابرچسب ها باعث شده بود واسم سوال بشه. اول فکر میکردم آیدی اون دسته یا چیزی شبیه به این هست. اما حل شد. ممنون

0  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .