مشکل در php storm

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  مهدي ،‏ 1 سال و 2 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 610 بازدید داشته است .

تگ شده :  

نویسنده پست
پنجشنبه ، 10 سپتامبر 2015     12:34 ب.ظ #

میلاد

Subscriber
0 پست1 تاپیک

سلام دوستان !

من وقتی  یک قالب آماده رو داخل php storm باز میکنم و روی آیکن های مرورگر ها کلیک میکنم مرورگر خطا
404 Not Found
میده و نمیتونه قالب رو باز کنه ! کسی اگه میتونی راهنمایی کنه ؟ ممنون

1  تشکر
شنبه ، 19 سپتامبر 2015     10:20 ب.ظ #

مهدي

Subscriber
38 پست17 تاپیک

راه اول ==> بعد از نشون دادن این پیغام دوباره برگرد به php storm می بینی که یه پیغام مبنی بر configure کردن بهت میده روش کلیک کن تا وارد یه صفحه جدید بشی(اگر این پیغام نیومد برو تو قسمت File > Settings > Languages & Frameworks > PHP و بعد تو قسمت php language level ورژن پی اچ پی ات رو انتخاب کن بعد تو قسمت interpreter آدرس محل فایل php ات رو بهش بده بعد apply و بعد هم ok .

راه دوم ==> داخل نرم افزار برو به این مسیر File > Settings > Build, Execution, Deployment > Deployment بعد یه تصویر + به رنگ سبز می بینی روی اون کلیک کن  تا صفحه جدید برات باز بشه بعد در قسمت name یه نام دلخواه براش بذار و در قسمت Type گزینه Local or mounted folder و Ok رو بزن. حالا یه صفحه جدید برات باز میشه که باید در قسمت Web Server Root URL آدرس فایلی رو که میخوای بعد از کلیک روی آیکون مرورگر برات باز بشه رو وارد کنی.(یادت باشه تو قسمت folder چیزی ننویسی!) حالا Apply و Ok.

اوکی شد...

0  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .