مشکل در functions

این تاپیک 8 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  لقمان آوند ،‏ 2 سال و 7 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 593 بازدید داشته است .

تگ شده :  

نویسنده پست
چهار شنبه ، 16 آوریل 2014     4:40 ب.ظ #

baran barani

Subscriber
2 پست2 تاپیک

سلام من هرچی که تو functionsسایتم می زارم ایراد می گیره این پیغامشه

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at D:\Amir\Program Files\xampp\htdocs\wp\wp-content\themes\88\functions.php:1) in D:\Amir\Program Files\xampp\htdocs\wp\wp-login.php on line 427

وحتی تنها با داشتن یک تگ پی اچ  پی خالی هم باز هم ایراد می گیره  ؟باید چی کار کنم؟

اینم فایلم

0  تشکر
چهار شنبه ، 16 آوریل 2014     4:42 ب.ظ #

baran barani

Subscriber
2 پست2 تاپیک

فایل functions

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
چهار شنبه ، 16 آوریل 2014     6:00 ب.ظ #

+amirali

Subscriber
200 پست28 تاپیک

سلام

خب اخر فایل فانکشن تگ پی اچ پی رو نبستی

تمام کدهایی که داخل function میزاری باید بین این دوت خط کد قرار بگیره

0  تشکر
چهار شنبه ، 16 آوریل 2014     7:38 ب.ظ #

baran barani

Subscriber
2 پست2 تاپیک

من تمام تگ  ھاى php رومى بندم ولى بازھم مشکل ھست

0  تشکر
پنجشنبه ، 17 آوریل 2014     1:16 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

با notpad++ فایل فانکشنت رو باز کن . از منوی encoding گزینه ی encode in utf-8 without bom رو انتخاب کن و ذخیره و آپلود کن .

2  تشکر
پنجشنبه ، 17 آوریل 2014     12:59 ب.ظ #

+amirali

Subscriber
200 پست28 تاپیک

[quote=25246]من تمام تگ ھاى php رومى بندم ولى بازھم مشکل ھست [/quote]

خب کدی که ضمیمه کردی اخرش تگ پی اچ پی رو نبسته بودی!

0  تشکر
پنجشنبه ، 17 آوریل 2014     3:06 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

[quote=25261]خب کدی که ضمیمه کردی اخرش تگ پی اچ پی رو نبسته بودی![/quote]

نیازی به بستن آخرین تگ php استفاده شده در فایل نیست . اتفاقا بعضا پیشنهاد میشه تگ بسته ی php رو در آخر فایل نزارند . (برای جلوگیری از ارسال هدر های اتفاقی) ...

مشکل ایشون به احتمال بسیار بالا از اینکودینگ فایلشون هست . بعضا یه کاراکتر bom در اول فایل ها utf8 هست که مشکل ساز میشه و باید اینکودینگ رو utf-8 without bom بزارند .

2  تشکر
جمعه ، 18 آوریل 2014     9:30 ق.ظ #

+amirali

Subscriber
200 پست28 تاپیک

اااااااا واقعا؟؟؟

خب نمیدونستم

اما الان دیگه میدونم :)

طبق چیزی که یاد گرفتم و متوجه شدم همیشه فکر میکردم توی هر فایلی هر تگی که باز میشه باید بسته هم بشه ولی حالا که شما اینجوری فرمایش میکنید یه چیز جدید یاد میگیریم

حالا اینی که گفتین فقط توی فایل فانکشن به این صورته یا توی بقیه فایل ها هم صدق میکنه؟

0  تشکر
جمعه ، 18 آوریل 2014     4:03 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

[quote=25282]اااااااا واقعا؟؟؟ خب نمیدونستم اما الان دیگه میدونم :) طبق چیزی که یاد گرفتم و متوجه شدم همیشه فکر میکردم توی هر فایلی هر تگی که باز میشه باید بسته هم بشه ولی حالا که شما اینجوری فرمایش میکنید یه چیز جدید یاد میگیریم حالا اینی که گفتین فقط توی فایل فانکشن به این صورته یا توی بقیه فایل ها هم صدق میکنه؟ [/quote]

در هر فایل php هر تگ php ای که بعد از اون چیز دیگه ای (مثل کدهای html) نباشه (در آخر فایل) میشه تگ php رو نبست ... این مورد فقط برای آخرین تگ php و در آخر فایل صادقه ...

0  تشکر
پست 1 تا 9 (از مجموع 9 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .