مشکل در کپی کردن مطالب وبلاگم توسط سایتهای دیگر

این تاپیک 5 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  aminkord ،‏ 1 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 487 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 7 جولای 2015     2:40 ب.ظ #

Mehdi Soli

Subscriber
3 پست2 تاپیک

من دارای یک وبلاگ در بلاگ اسکای هستم که هر دو یا سه روز یکبار درون آن مطلب میگذارم، اون رو به موتور جستجوهای مختلف معرفی کردم تا کمی پیج رنکم بالا آمده و درنتایج جستجوی گوگل قرار بگیرم (البته می دانم که برای اینکار احتیاج به دانستن seo و نیز انجام آن می باشد) در ابتدا با همین کار ساده جز چند لینک اول در جستجوی گوگل قرارگرفتم، اما بعد از مدتی متوجه شدم که سایتهای زیادی که مطالب وبلاگها را کپی می کنند و در درون خودشان نمایش می دهند در هنگام جستجو بالاتر از من قرار گرفته و نتیجه آنکه دیگر وبلاگ من در صفحه اول نتایج جستجو به نمایش در نمی آید. چگونه باید مانع اینکار بشوم و جلوی آنها را بگیرم. اگر راهنمایی بفرمایید سپاسگزار میشم.  ( ضمنا بعضی از آنها خود وبلاگم را درون فریم خودشان لود نمی کنند بلکه مطالب را دقیقا به همان شکل ولی در قالبی دیگر و مناسب خودشان به نمایش در می آورند، به نظر شما برای جلوگیری از اینکار چه کاری باید انجام دهم)

0  تشکر
سه شنبه ، 7 جولای 2015     3:23 ب.ظ #

آرمین نادری

ناظم
389 پست39 تاپیک

سلام دوست عزیز شما هر کاری که بکنید بازم نمی تونید جلوی کپی برداری ها رو بگیرید البته یه راهی هست که حداقل به موتور های جستجو میفهمونه که دیگران از شما کپی کردن نه شما از اونها . اونم اینه که در مطالبت یه سری لینک مخفی قرار بدی اینطوری وقتی دیگران مطالب شما رو کپی میکنن اون لینک های مخفی هم باهاشون کپی میشه و موتور جستجو به کپی بودن مطالب اون ها پی میبره در نتیجه از رتبه اونها کم و به رتبه شما اضافه میکنه موفق باشی 😉

1  تشکر
سه شنبه ، 7 جولای 2015     3:37 ب.ظ #

Mehdi Soli

Subscriber
3 پست2 تاپیک

بسیار ممنون از راهنمایی شما، فقط اینکه میشه راهنمایی کنید که مثلا چجوری این لینکهای مخفی رو قرار بدهم، ضمنا آدرس این لینکها چه چیز باید باشد؟ اگر با یک مثال منو راهنمایی کنید از شما ممنون میشم

0  تشکر
چهار شنبه ، 8 جولای 2015     2:09 ق.ظ #

سید محمد رضا صدیقی

Subscriber
203 پست21 تاپیک

دوست عزیز بهترین کار ریپورت کردن سایت های متخلف هست به گوگل توی گوگل سرچ کنید معرفی سایت اسپم به گوگل و به گوگل اعلام کنید که فلان سایت مطالب من رو کپی می کنه با اینکار گوگل می ره و نگاه می کنه ببینه کدوم مرجع اصلی مطلب هست و کدوم صاحب اصلی مطلب هست و سایتی که کپی می کنه رو در لیست سیاه قرار می ده و رنک شما دوباره بر میگرده

1  تشکر
چهار شنبه ، 8 جولای 2015     11:55 ق.ظ #

آرمین نادری

ناظم
389 پست39 تاپیک

سلام آدرس لینک ها رو که باید آدرس سایت خودت بزاری

برای ایجاد لینک مخفی باید خاصیت display رو none قرار بدی

1  تشکر
چهار شنبه ، 8 جولای 2015     12:57 ب.ظ #

aminkord

Subscriber
1 پست0 تاپیک

سلام دوست عزیز این مقاله کمکتون میکنه :

http://blog.bitfa.net/%d8%ac%d9%84%d9%88%da%af%db%8c%d8%b1%db%8c-%d8%a7%d8%b2-%d8%b3%d8%b1%d9%82%d8%aa-%d9%85%d8%b7%d8%a7%d9%84%d8%a8-%d9%88%d8%a8%d9%84%d8%a7%da%af-%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%be%d8%b1%d8%b3.html

1  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .