مشکل در پوسته

این تاپیک 5 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  zani ،‏ 3 سال و 10 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1105 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 4 فوریه 2013     4:18 ب.ظ #

zani

Subscriber
15 پست13 تاپیک

سلام لقمان جون شرمنده به صورت پیام خصوصی مزاحمت شدم اما باور کن مجبور بودم لقمان جون من مدیر eadv.ir هستم و مدتی قبل یه پوسته به اسم GAMEcraft نصب کردم بعد از یکی دو بار رفرش شدن پوسته بهم ریخت و دیگه هرکاری کردم پوسته درس نشد و پوسته های دیگه رو هم که نصب میکردم با مشکل نشونشون میداد حالا من می خوام این پوسته رو برام یکم دستکاری و درس کنی البته در مقابلش برات یه پیشنهاد دارم اگه قبول کنی من یه دامین دیگه و یه هاست نامحدود اضافه دارم که ازش استفاده نمیکنم حاضرم در مقابل این کار تو منم این هاست و دامین رو به تو بدم اینم اددرس دامین اضافه http://facealbum.ir

0  تشکر
سه شنبه ، 5 فوریه 2013     1:04 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام

ممنون از پیشنهادت ولی نیازی به هاست و دومین ندارم .

در مورد مشکلت هم مبهم صحبت کردی . دقیقا مشکلت چیه و چه اتفاقی میفته که می گی مشکل داره ؟

2  تشکر
سه شنبه ، 5 فوریه 2013     1:06 ق.ظ #

zani

Subscriber
15 پست13 تاپیک

سلام لقمان جون ممنون درست شد فقط یه سوال وقتی یه پلاگین رو نصب میکنم مثلا پلاگین فرم ساز ارتباط با ما رو چطوی توی یه برگه قرار بدم

یا پلاگین خبرنامه رو چطوری توی یه بلوک قرار بدم؟؟؟

0  تشکر
سه شنبه ، 5 فوریه 2013     1:26 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

معمولا پلاگین ها هر کدوم یه شورتکدی دارن مثل [shortcodee] .

اگه به تب faq یا installation پلاگین در صفحه دانلودش بری آموزش نحوه ی استفادشون نوشته شده .

2  تشکر
سه شنبه ، 5 فوریه 2013     1:35 ق.ظ #

zani

Subscriber
15 پست13 تاپیک

thanks

0  تشکر
سه شنبه ، 5 فوریه 2013     1:43 ق.ظ #

zani

Subscriber
15 پست13 تاپیک

[quote=9191]معمولا پلاگین ها هر کدوم یه شورتکدی دارن مثل [shortcodee] . اگه به تب faq یا installation پلاگین در صفحه دانلودش بری آموزش نحوه ی استفادشون نوشته شده . [/quote]
 راستی ببخشید لقمان جون من می خوام یه کادر مثل تبلیغ متنی این وب سایت بسازم با این تفاوت که نمی خوام به یه فایل سی اس اس وصلش کنم میشه بگی اگه بخوام فقط در قالب html براش کد بنویسم دقیق چی میشه؟؟؟

0  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .