مشکل در پارک دامنه

این تاپیک 3 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  شهاب قاضی زاده ،‏ 1 سال و 2 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 517 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 11 آگوست 2015     7:31 ب.ظ #

shima arabi

Subscriber
99 پست29 تاپیک

سلام دوستان من میخام یه دامنه ای رو برای یه سایت پارک کنم دامنه رو خریدم و وضعیت دامنه" ثبت و فعال" ثبت شده. نیم سرور دامنه رو برابر نیم سرور دامنه اصلی سایت قرار دادم (نمیدونم کار دیگه ای هم هست که باید انجام بدم؟) وقتی دامنه رو برای پارک وارد میکنم خطای زیر رو میده

There was a problem creating the alias. Sorry, the domain is already pointed to an IP address that does not appear to use DNS servers associated with this server. Please transfer the domain to this servers nameservers or have your administrator add one of its nameservers to /etc/ips.remotedns and make the proper A entries on that remote nameserver.

اینطور که فهمیدم مربوط به نیم سروره اما نمیدونم مشکلش چیه؟

هرکی میدونه لطفا راهنماییم کنه

1  تشکر
چهار شنبه ، 12 آگوست 2015     2:26 ب.ظ #

سعید

Subscriber
161 پست35 تاپیک

فک کنم میگه به یه سرور دیگه متصل شده

از مدیر سرور کمک بخواین

1  تشکر
چهار شنبه ، 12 آگوست 2015     2:56 ب.ظ #

shima arabi

Subscriber
99 پست29 تاپیک

جای دیگه ای پارکش نکردم و دی ان اس هاش رو هم همونطور که گفتم با دامنه اصلی یکی کردم مشکل اینه که این دامنه مال کسیه و هاست این دامنه رو یه نفر دیگه خریداری کرده و اصلا سر همکاری با من نداره :-(

0  تشکر
پنجشنبه ، 24 سپتامبر 2015     10:57 ب.ظ #

شهاب قاضی زاده

Subscriber
4 پست0 تاپیک

سلام

این ارور داره میگه که یک آیپی روی دامنه ی شما ست شده و با نیم سروری که وارد می کنید هوخونی نداره

( چون در صورتی که آیپی هم روی دامنه ست باشه باید با نیم سرورها هماهنگی داشته باشه )

برای رفع مشکل یا آیپی مرتبط با نیم سرورتون هم بگیرید و بگید که روی دامنه ست کنند یا اینکه بگید آیپی رو پاک کنند و فقط نیم سرور قرار بدید و تست کنید

موفق باشید

1  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .