مشکل در ورود کاربران

این تاپیک 5 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  mohammad ،‏ 1 سال و 10 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 730 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 9 ژانویه 2015     2:31 ق.ظ #

mohammad

Subscriber
2 پست1 تاپیک

سلام دوستان . من ی مشکلی در فرم ورد کاربرانم وجو د داره و اون این هست که موقعی که کاربر ثبت نام میکنه .بعد می خواد وارد بشه با این که نام کاربری و پسورد را درست میزنه اما سیستم میگه نام کاربری یا پسورد اشتباه هست . من اول فکر می کردم شاید مشکل از افزونه ای که نصب می کنم باشه اما با عوض کردن افزونه ها این مشکل درست نشد . اگه میشه ی لطفی کنید راهنمایی کنید .

1  تشکر
جمعه ، 9 ژانویه 2015     12:12 ب.ظ #

محمد امین طاهری

Subscriber
20 پست2 تاپیک

اگه میشه آدرس سایتتون رو بدید

1  تشکر
جمعه ، 9 ژانویه 2015     12:43 ب.ظ #

mohammad

Subscriber
2 پست1 تاپیک

سلام .ممنون از توجه تون .

rahemosbat.ir

موقعی که کاربر ثبت نام میکنه لینک فعال سازی به ایمیلش میره  وبعد از تایید لینک فعال سازی به صفحه ورود سایت میاد که می تونه وارد بشه .اما موقعی که خروج می کنه و می خواد یک دفعه دیگه بیاد نام کاربری و پسورد رو که میزنه میگه نام کاربری یا پسورد صحیح نیست ! و کاربر با نام کاربری و پسوردی که گذاشته نمی تونه وارد بشه !

ممنون

1  تشکر
جمعه ، 9 ژانویه 2015     4:02 ب.ظ #

محمد امین طاهری

Subscriber
20 پست2 تاپیک

با سلام خدمت شما دوست عزیز

تا حالا من چنین مشکلی رو ندیده بودم اتفاق خیلی جالبی هستش

لطفا اگه جوابش رو کسی داد به منم بگید ببینم چه مشکلی داره واسه ما هم تجربه ای شه

1  تشکر
جمعه ، 9 ژانویه 2015     4:24 ب.ظ #

مهدي

Subscriber
38 پست17 تاپیک

من ثبت نام کردم و با یوزر پسوردی که به ایمیلم فرستاده شد وارد شدم و مشکلی نبود...

0  تشکر
جمعه ، 9 ژانویه 2015     5:58 ب.ظ #

mohammad

Subscriber
2 پست1 تاپیک

دوست عزیز همون طور که اشاره کردم موقعی که  ایمیل رو تایید می کنیم ووارد حساب کاربری میشیم ، تا این جا مشکلی نیست ! اما به محض این که از حساب کاربری خارج بشیم و دوباره بخواهیم با همان نام کاربری و پسوردی که ثبت نام کردیم وارد بشیم میگه نام کاربری یا پسورد اشتباه است !!! و دیگه نمیشه وارد حساب کاربری بشی ! من  قبلا فکر کردم شاید مشکل از افزونه ای که نصب کردم باشه اما هر افزونه ای نصب می کردم دوباره همین مشکل بود!!!

0  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .