مشکل در وردپرس

این تاپیک 4 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  mehdi karimi ،‏ 2 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 511 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 10 جولای 2014     3:18 ب.ظ #

mehdi karimi

Subscriber
35 پست10 تاپیک

سلام دوستان
من یک مشکلی دارم با پلاگین جلالی ، من اینو نصبش کردم ولی تاریخ انتشار نوشته همچنان انگلیسی هست
ممنون میشم راهنمایی کنید

=-=-=-=--=-=-

یک سوال دیگه هم داشتم
قبلا پرسیدم اینو ولی واقعا کارم راه نیفتاد و به نحوی خوب متوجه نشدم شرمنده که باز سوال میکنم
اینکه من چطور میتونم یک صفحه php جداگونه رو به یک صفحه دیگه php لینک بدم ؟
مثلا صفحه tablighat.php رو به index.php
یعنی داخل index.php یک دکمه بزارم که با کلیک بر روی اون صفحه tablighat.php باز بشه

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
پنجشنبه ، 10 جولای 2014     3:44 ب.ظ #

حسین محمدی

Subscriber
482 پست60 تاپیک

[quote=28801]سلام دوستان من یک مشکلی دارم با پلاگین جلالی ، من اینو نصبش کردم ولی تاریخ انتشار نوشته همچنان انگلیسی هست ممنون میشم راهنمایی کنید[/quote]

این افزونه به درستی عمل میکنه شاید مشکل از تداخل پلاگینها باشه همه ی پلاگینها غیر از جلالی رو غیرفعال کنید و کش مرورگر رو پاک کنید و سایتتون رو باز کنید...

[quote=28801]یک سوال دیگه هم داشتم قبلا پرسیدم اینو ولی واقعا کارم راه نیفتاد و به نحوی خوب متوجه نشدم شرمنده که باز سوال میکنم اینکه من چطور میتونم یک صفحه php جداگونه رو به یک صفحه دیگه php لینک بدم ؟ مثلا صفحه tablighat.php رو به index.php یعنی داخل index.php یک دکمه بزارم که با کلیک بر روی اون صفحه tablighat.php باز بشه[/quote]

خب این خیلی ساده است::

خاصیت rel="nofollow" href تگ a بستگی به آدرس tabligh.php داره...

2  تشکر
پنجشنبه ، 10 جولای 2014     3:51 ب.ظ #

mehdi karimi

Subscriber
35 پست10 تاپیک

اولین پلاگینی که نصب کردم جلالی بود ولی نشد متاسفانه ..

=-=-=-=-

در مورد دومی هم به این سادگی که میفرمایید نیست ، قبلا تست کردم این راهو ولی نشده

فایل پی اچ پی هست ، اچ تی ام ال که نیست به راحتی با تگ a فراخوانی بشه

باید از یک سری دستورات دیگه استفاده کرد که از دوستانی که وارد هستند تقاضا دارم راهنمایی کنن

ممنون

0  تشکر
پنجشنبه ، 10 جولای 2014     9:24 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

تاریخ انگلیسی ممکنه به خاطر این باشه که از راه درستش تاریخ پست رو در تم چاپ نکرده باشید .

تو فایل php هم می تونید کدهای html رو به راحتی استفاده کنید . یا همین دستوراتی که آقا حسین نوشتند رو به این شکل با echo چاپ کنید :

یا به این شکل :

2  تشکر
جمعه ، 11 جولای 2014     2:42 ق.ظ #

mehdi karimi

Subscriber
35 پست10 تاپیک

درود بر استاد اوند عزیز

تشکر مشکلم حل شد ، ممنون

0  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .