مشکل در نرم افزار های سمت سرور

این تاپیک 4 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  مهدی حسینیان ،‏ 2 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 786 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 7 سپتامبر 2014     1:43 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

سلام

من به تازگی ویندوزم رو عوض کردم و به 8 ارتقاع دادم ولی یه مشکلی برام پیش اومده.نرم افزار های سمت سرور از جمله wamp و xampp به درستی اجرا نمیشن.wamp که کلا داغونه و phpmyadmin ش همش html خالصه!!!

xampp هم که کلا توی محل نصبش پوشه ی www رو نداره و وقتی که خودم میسازمش شناساییش نمیکنه و بازم صفحه اصلی خودش به ادرسه http://localhost/xampp/splash.php رو باز میکنه.

ممنون میشم کمکم کنید.

0  تشکر
یکشنبه ، 7 سپتامبر 2014     2:18 ب.ظ #

مهدی حسینیان

Subscriber
118 پست19 تاپیک

سلام دوست عزیز ، اگه منشور از ویندوز 8 هستش که یکم سخته اما اگه ویندوز 8.1 باشه توضیح دادنش راحت میشه .

برای ویندوز 8 :

خوب اکثز برنامه ها به برنامه های پیشفرض نیاز دارند و این برنامه ها معمولا و در مجموعه های نر افزاری مثل پرنر ، گردو ، لرد یا ... وجود دارند اما اگر خیلی مهم هست بهتون پیشنهاد می کنم نرم افزار .NET رو نصب کنید و اگر باز هم برنامه های شما کار نکرد یعنی خوب نصب نشده یا به برنامه های بیشتر نیاز داره ، خوب حالا اگه دوست داری یه کد نویس عالی بشی نیازی به این برنامه های نیست من یه برنامه بهت معرفی می کنم که فقط نیاز به برنامه .NET داره و منم از این طریق کد نویسی یاد گرفتم .

اسم برنامه : Microsoft Expression Web 4

البته حجمش به دو گیگ هم میرسه البته اگه اورجینال باشه . توصیه می کنم نرم افزارش رو بخری . ولی اگه دوست نداری من می تونم نرم افزار های مورد نیاز رو برات آپلود کنم و لینک دانلودش رو بزارم فقط نمی دونم شما یندوز 8 دارن یا 8.1 ، اگه مشکلتون با نوشته های بالا حل نشد نسخه ویندوز خود به همراه توضیخات دقیق تر در همین صفحه ارسال کنید . موفق باشی دوست عزیز .

0  تشکر
یکشنبه ، 7 سپتامبر 2014     2:54 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

الان دارم .net رو دانلود میکنم تا ببینم چی میشه.ویندوزمم 8 هست.

0  تشکر
یکشنبه ، 7 سپتامبر 2014     4:14 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

فهمیدم مشکل از کجاست.

با یک بار حذف و نصب دوباره نرم افزار مشکل حل میشه.البته بعدش یه سری مشکلات دیگه ای از قبیل عدم ایجاد دیتابیس ممکنه پیش بیاد که دلیلش هم وارد کردن یوزر اشتباه هست.چون در اخرین ورژن wamp از شما یوزر میخواد و برای اینکه تنظیمات کامل رو باز کنه باید با یوزر root وارد اون بشید.

همچنین اگر هم مشکل دیگه در این رابطه پیش بیاد در این صفحه کامل در مورد مشکلات نرم افزار wamp توضیح داده شده.

0  تشکر
یکشنبه ، 7 سپتامبر 2014     4:30 ب.ظ #

مهدی حسینیان

Subscriber
118 پست19 تاپیک

خوش حالم که مشکل شما حل شده اما توصیه می کنم از نرم افزار Microsoft Expression Web 4 نیز استفاده کنید با تشکر .

0  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .