مشکل در منوی جی کوئری

این تاپیک 1 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  بهرام ،‏ 2 سال و 7 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 528 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 29 آوریل 2014     11:49 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

سلام خسته نباشید

واسه سوال های زیادم شرمندم اما امیدم به همین برو بچه های سون لرنی اگه نه تا الان کلا بیخیال طراحی وب شده بودم
من یک منو تو صفحه اصلیم دارم به این صورت که سه تا div کنار هم داخل هر کدوم یک تگ a وقتی کاربر روی هرکدوم کلیک کرد محتوا صفحه پست هایی رو که همون تگ رو داره نشون بده. زیر این منو یک مثلث هست که متحرکه و با کلیک کاربر رو هر کدوم از a ها این مثلث میره زیره همون div مربوط به اون a که نشون میده محتوا صفحه در حال مربوط به این گزینه هست. این متحرک بودن اون مثلث رو با جاوا اسکریپت درست کرده بودم و کار هم میکرد هم موقعی که قالبم هنوز html معمولی بود و هم وقتی وردپرسی شد. اما واسه اینکه با کلیک کاربر رو هر گزینه صفحه پست های همون تگ رو نشون بده rel="nofollow" href تگ های a رو عوض کردم دیگه کار نمیکنه. عکس و کد رو ضمیمه کردم. لطفا راهنمایی کنید.

این سورس مال موقعی هست که منو کار میکرد. واسه اینکه هر گزینه پیج مربوط به خودش رو باز کنه rel="nofollow" href تگ های a رو برای هر گزینه به آدرس پیج خودش تغییر دادم به عنوان مثال به http://localhost/wordpress/?tag=accessories حالا صفحه درست رو باز میکنه و پست های مربوطه هم باز میاد اما چون صفحه ریفرش میشه اون مثلث اشاره گر دوباره زیر گزینه پیش فرض قرار داره و سر جای خودش نیست. در صورتی که زمانی که rel="nofollow" href ها # بود بازهم صفحه ریفرش میشد اما اشاره گر تغییر مکان میداد و میرفت زیر گزینه کلیک شده.

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
پنجشنبه ، 1 می 2014     8:17 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

دوستان یه راهنمایی بکنید دیگه لطفا. راستی تو اون فایل کد تو قسمت هدر جی کوئری هم باید اضافه بشه تا درست نشون بده که من یادم رفته بود بذارم خودتون زحمتش رو بکشید و اضافه کنید.نمیدونم چرا گزینه ویرایش نداره تا بتونم درستش کنم.

0  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .