مشکل در لیست کشویی (jump menu)

این تاپیک 4 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 3 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 937 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 10 آگوست 2013     7:02 ب.ظ #

dehno

Subscriber
4 پست2 تاپیک

سلام به دوستان عزیز من  به یک مشکل در سایتی که طراحی کردم  برخوردم بخوام راحت توضیح بدم به این سایت مراجعه کنید (می خوام لیستم اینجور باشه) http://www.kartesharj.com/bill  در قسمت شماره 3 سایت که گفته لطفا کارت بانکی خود را وارد  وقتی روی لیست کلیک می کنید لیست کشویی  به طرف پایین باز میشه و توجه کنید که scroll صفحه هم باهاش زیاد و در صورت انتخاب به حالت اول خودش بر میگرده ولی در سایت من برعکسه لیست کشویی به سمت بالا میره می خواستم ببینم کسی راه حلی داره ؟؟؟؟؟؟ اینم ادرس سایت خودم http://sabtenam.zzl.org

0  تشکر
شنبه ، 10 آگوست 2013     8:42 ب.ظ #

elham.e

Subscriber
91 پست10 تاپیک

liste keshoi ke toye site shomam b samte paine k!

0  تشکر
شنبه ، 10 آگوست 2013     10:05 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

دوست عزیز این طبیعیه !

در وبسایت شما زیر منو جایی نیست که بخواد به پایین باز شه . اگر به انهای سایتتون تعدادی خط خالی اضافه کنید می بینید که به پایین باز میشه ...

یا اینکه جای باکس 2 و 3 رو عوض کنید .

1  تشکر
شنبه ، 10 آگوست 2013     11:16 ب.ظ #

dehno

Subscriber
4 پست2 تاپیک

سلام با تشکر فراوان از جواب شما من کاری که ادمین عزیز گفتنو انجام دادم ولی جواب نداد ولی نمی دونم منظورمو گرفته باشید یا نه اگه به سایت اصلی برین و لیست کشویشو باز کنید در همه حالت به پایین باز میشه چه پنجره minimiz باشه یا غیر به بالا  باز نمیشه به این نکته هم توجه کنید که وقتی باز میشه خودش کمبود جارو خودش اضافه می کنه در سایت من وقتی scroll میکشی پایین از پایین باز میشه نمی خوام اینجور باشه نمیدونم منظورمو گرفته باشید اگه کمک کنید ممنون میشم ؟؟؟؟

0  تشکر
یکشنبه ، 11 آگوست 2013     1:52 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام اون تگ div که به صورت والد برای لیست بانک ها(ul) قرار گرفته توی استایلش اون خاصیت position رو بده relative و بعدش هم اون مقدار top رو حذف کن ببین نتیجه اش چی میشه.

1  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .