مشکل در لود شدن سایت بدلیل حجم بالا

این تاپیک 6 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  reza____ebliser ،‏ 2 سال و 10 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 832 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 25 ژانویه 2014     8:26 ق.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

سلام

غرض از مزاحمت این بود که بنده یه سایت تک صفحه ای ایجاد کردم که تمامی بخش ها (صفحه اصلی - درباره ما - بخش تماس - بخش آموزش - توضیحات - فروش و ...) در یک صفحه زیر هم قرار داره

مشکل اینجاست که حجم صفحه هم از نظر حجمی بالا هست و هم از نظر طویل بودن ، به دنبال یه راهی برای لود شدن به ترتیب آن بودم (همانند افزونه Scroll infiniti) که هر وقت به پایین رسید بخش بعدی بارگزاری بشه ولی مثل اینکه برای اینجور سایت ها وجود نداره و نمیشه

خب حالا از اساتید محترم میخوام که من رو در این زمینه راهنمایی کرده و سوال زیر رو پاسخ بدن

1 : آیا امکانش هست که با پایین اومدن صفحه بخش بعدی لود بشه یا چونکه مطالب مانند ورد پرس در یک قالب یکسان نیست این کار امکان پذیر نیست؟

2 : آیا امکانش هست وقتی آدرس سایت زده شد ابتدا بخش اول لود بشه و بعد از مثلا 2 ثانیه بخش بعدی شروع به لود شدن بکنه و همینطور تا آخر ؟ (یعنی اینکه سایت کامل لود شده و بعد از 2 ثانیه دوباره شروع به لود شدن بکنه و بخش های بعدی رو باز کنه)

3 : ممنونم از تمامی شما دوستان و اساتید محترم سایت .

5  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
شنبه ، 25 ژانویه 2014     12:42 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام داش رضا خودمون،بله میشه اینکارو انجام داد،در روش اول  با استفاده از جی کوئری شما scrollTop شی window رو میگیری و  با height صفحه مقایسه میکنی اگه مثلا برابر شدن بعدش یه درخواست میفرستی و قسمت بعدی اضافه میشه،و دوباره همین کار تکرار میشه،برای روش دوم هم باید یه تایمر بذاری که بعد از مثلا 2 ثانیه اون درخواست رو بفرسته تا قسمت بعدی لود بشه.

1  تشکر
شنبه ، 25 ژانویه 2014     2:23 ب.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

ممنون از راهنماییتون

راستش شخصا تلاش کردم به نتیجه نرسیدم

روش دومی که لطف کردید ، مشکلم اینجاست که نتونستم کاری کنم که وقتی صفحه تماماً لود شد تایمر فعال بشه

روش اول هم آشنایی باهاش ندارم متاسفانه و نتونستم کاری انجام بدم .

امکانش هست یه نمونه ای چیزی لطف بفرمایید

5  تشکر
شنبه ، 25 ژانویه 2014     3:36 ب.ظ #

حامد شجایی

Subscriber
42 پست30 تاپیک

به جای لود تمام صفحات میتونید برای هر کدوم یک تب قرار بدید و بعد هز کلیک اطلاعات مربوط به اون صفحه رو با اجکس در همون صفحه لود کنید

1  تشکر
شنبه ، 25 ژانویه 2014     3:48 ب.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

[quote=21593]به جای لود تمام صفحات میتونید برای هر کدوم یک تب قرار بدید و بعد هز کلیک اطلاعات مربوط به اون صفحه رو با اجکس در همون صفحه لود کنید[/quote]

ممنون از راهنماییتون ولی میخوام ظاهر صفحه همینطوری بمونه و زیر هم باشه

5  تشکر
شنبه ، 25 ژانویه 2014     5:57 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

میتونی از این روش استفاده کنی.

توی تابع load_more میتونی کد های لازم برای دریفات بخش بعدی و نشون دادنش رو بنویسی.

1  تشکر
شنبه ، 25 ژانویه 2014     6:33 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

ممنونم ازتون واقعا نمیدونم چطوری تشکر کنم . مرسی
میدونم خیلی پر رویی هست ولی اون روش رو چطوری میشه ردیف کرد ؟!!!!

5  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .