مشکل در لایت باکس

این تاپیک 4 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  لقمان آوند ،‏ 2 سال و 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 757 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 25 فوریه 2014     1:21 ب.ظ #

hasan_elc

Subscriber
34 پست41 تاپیک

با سلام

من مشکلی در لایت باکسی که اموزش دادید دارم چند بار هم سئوال کردم مشکلم حل نشده
من یک مشکلی پیدا کردم موقعی از این لایت باکس استفاده میکنم به محض وارد کردنjquery.min منو من که با جی کوئری هست بهم میریزه جی کوئری من هم ورژنjquery-1.11.0.min می باشد و با برداشتن jquery.min و جایگزین کردن jquery-1.11.0.min لایت باکس کار نمیکنه ایا این لایت باکسی که اموزش دادید فقط با همین ورژن جی کوئری کار مکنه

0  تشکر
سه شنبه ، 25 فوریه 2014     8:11 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

احتمالا همینطوره . باید از آقای صالحی که پست رو داده بپرسی . بهش پیام خصوصی بده .

0  تشکر
جمعه ، 28 فوریه 2014     12:12 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

خیر دوست عزیز من قبلا هم به شما گفتم کد های jquery شما احتمالا با هم confilict داره توسط گزینه find and replace در دریم ویور در فایل کد های جی کوئری سایتت تما علامت های $ با عبارت JQuery در دقیقا ب همین شکل با رعایت حروف بزرگ و کوچک جایگزین کنید مشکلتون حل خواهد شد...

1  تشکر
یکشنبه ، 16 مارس 2014     10:19 ق.ظ #

محمد رمضانی

Subscriber
VIP
34 پست14 تاپیک

آقای صالحی اول تشکر بابت پستی که راجب لایت باکس گذاشتید

من همین لایت باکس رو طوری میخوام که وقت یکی وارد سایتم شد خودش به نمایش در بیاد

اگه امکانش هست کدش رو برام بذارید

0  تشکر
یکشنبه ، 16 مارس 2014     3:36 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

[quote=23410]آقای صالحی اول تشکر بابت پستی که راجب لایت باکس گذاشتید من همین لایت باکس رو طوری میخوام که وقت یکی وارد سایتم شد خودش به نمایش در بیاد اگه امکانش هست کدش رو برام بذارید[/quote]

سلام

می  تونی فرایند کلیک روی لینک رو با جی کوئری شبیه سازی کنی . مثلا id لینکی که باکس رو باز میکنه بزار openOnLoad بعد با جی کوئری به این شکل کلیک روی این لینک رو در هنگام لود صفحه شبیه سازی کن :

2  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .