مشکل در قراردادن تصاویر بند انگشتی

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  +amirali ،‏ 2 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 507 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 19 می 2014     4:14 ب.ظ #

mehrdad

Subscriber
62 پست27 تاپیک

سلام . مشکلی تو طراحی قالبم پیش اومده اونم اینه که قالبی که طراحی کردم موقع آپلود تصاویر شاخص مشکل داره و خطا میده با حذف کدهای فانکشن قسمت تصویر شاخص از ویرایشگر حذف میشه و نمیشه آپلود کرد ولی از بخش رسانه وقتی آپلود میکنم روی حالت در حال متراکم کردن ... میمونه . اینجوری که من فهمیدم و دستگیرم شد وقتی با اضافه کردن کد به فانکشن و فعالسازی تصویر شاخص ، مشکلی که بوجود میاد اینه که قالبه من نمیتونه مسیر پوشه آپلود رو پیدا کنه واسه همین آپلود نمیشه و خطا میده . قالب های رایگان رو تست کردم وقتی میخوام برای آپلود اقدام کنم عکس هایی که قبلا توی پوشه uploads وردپرس بود رو نشون میده ولی قالبهایی که خودم طراحی کردم نشون نمیده . کد خاصی هست بذارم توی فانکشن تا بتونه مسیر آپلود رو پیدا کنه ؟؟/

پ . ن : فقط قالبی که خودم طراحی کردم این مشکل رو داره و قالب های خود وردپرس این مشکل رو ندارن . با تشکر

عکس مشکل پیوست شد

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
دوشنبه ، 16 ژوئن 2014     2:40 ب.ظ #

+amirali

Subscriber
200 پست28 تاپیک

سلام

دوست عزیز مشکل قالب شما از Encoding فایل فانکشنتون هست

برای رفع این مشکل فایل فانکشن خودتون رو با نرم افزار Notepad++ باز کنید و در منوی بالای نرم افزار در زیر منوی Encoding بر روی Encode in UTF-8 without BOM کلیک کنید و فایل رو ذخیره کنید

موفق باشید

1  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .