مشکل در طراحی پوسته برای وردپرس

این تاپیک 3 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  بهرام ،‏ 2 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 495 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 1 سپتامبر 2014     3:20 ب.ظ #

hamed_z2001

Subscriber
156 پست51 تاپیک

با سلام ... من دارم  پوسته ای طراحی میکنم که صفحه اصلیش چهار تا لینک داره که  هر لینک مربوط به یک cat خاصیه .میخوام رو هر لینک که کلیک کردم موضوعات مربوط به اون دسته رو در صفحه ای که طراحیش با صفحه اصلی فرق داره نشون بدم ... باید چیکار کنم؟؟

کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟؟

0  تشکر
دوشنبه ، 1 سپتامبر 2014     11:26 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

سلام

برای تک پست بلدم که مثلا چه جوری پست های هر دسته یا چندتا دسته خاص تو صفحه با طراحی خاص خودش نشون بده.

یک راه حل هم برای اینکه هر دسته رو تو صفحه با تم متفاوت نشون بدی دارم اما راه اصلی و استانداردش این نیست. اما این روش هم جواب میده. (خودم از همین روش استفاده کردم)

جریان هم از این قراره که برای هر دسته (یا هر چند دسته با هم)، که میخوای متفاوت نشون داده بشن یک برگه درست میکنی. برای برگت یک قالب خاص (همون که مد نظرت هست) طراحی میکنی.

بعد به اون برگه میگی که پست های این دسته (یا دسته ها) رو نشون بده.

بعد هم میشه تنظیم کنی که آیا این برگه تو لیست برگه هات یا منوی سایت نمایش داده بشه یا نه. (که در مورد شما فکر میکنم جواب نه باشه). بعد به اون لینکی که گفتی "میخوام رو هر لینک که کلیک کردم موضوعات مربوط به اون دسته رو در صفحه ای که طراحیش با صفحه اصلی فرق داره نشون بدم" rel="nofollow" href این برگه رو میدی. اوکی؟ اگه تمایل به استفاده از این روش داشتی بگو تا بهت توضیحات بیشتر رو بدم. به نظر من که روش خوبی هست و تو سرعت یا ... هم تاثیر منفی نداره و تداخلی هم ایجاد نمیکنه.

0  تشکر
سه شنبه ، 2 سپتامبر 2014     2:43 ب.ظ #

hamed_z2001

Subscriber
156 پست51 تاپیک

رسی بهرام جان ...
این روشم خوبه ولی من دنبال روش استانداردشم ... اینجوری یکم سخت و پیچیده میشه فکر کنم .... ولی اگه میشد روش استاندارد باشه که مثلا مثل single.php یک صفحه رو با طراحی خاص طراحی کرد خیلی خوب میشد

0  تشکر
چهار شنبه ، 3 سپتامبر 2014     10:21 ق.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

خوب این که هست. اینم روش استانداردش

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .