مشکل در تغییر جایگاه یک مطلب با css

این تاپیک 4 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمد صفرزاده ،‏ 2 ماه و 3 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 148 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 12 سپتامبر 2016     11:30 ق.ظ #

محمد صفرزاده

Subscriber
2 پست1 تاپیک

سلام
من یک قالب فروشگاهی اپن کارت خریداری کردم حالا یک سری تغییرات css روش میخوام بدم ولی روی یک قسمتش گیر کردم اگه ممکنه راهنماییم کنید

روی عکس که پیوست کردم توضیح میدم
من این جا سه تا محصول دارم که هر کدومشون یه عنوانی دارن و یه قیمت که این جا هر 3 تا 0 تومان هستن مشکل من اینه که وقتی عنوان هر مطلب کم و زیاد میشه قیمت هم بالا پایین میشه قبلا کادرش هم کوچیک و بزرگ میشد ولی تونستم درستش کنم حالا من باید با چه دستوری کاری کنم که قیمت تحت هر شرایطی چه عنوان یک کلمه باشه چه 100 تا کلمه قسمت پایین کادر سمت راست بمونه و تکون نخوره

خواهشا کمک کنید واقعا گیر کردم روش

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
1  تشکر
دوشنبه ، 12 سپتامبر 2016     12:24 ب.ظ #

it,one

Subscriber
99 پست46 تاپیک

نمیدو نم باید بهت بگم چیکار کن  چون کدش رو ندارم

من  بعضی موقع ها از text-align استفاده میکردم  (قیمتو توی یه div بریز width رو صد درصد کن و text-align هم بزن وسط بعضی اوقات  من clear:both 😉 هم میزنم !

متن رو از دو طرف وسط میزاره و نسبت بع متن کش میاد بدشم دیگه شما باید نهایت قیمت فروشگاهتو در نظر بگیری دیگه کالایی با قیمت 10000000000000 تومن که نداری ؟

اگه وبتو اپلود کنی و لینک بدی بهتر میتونیم کمکت کنیم چه من چه مدیران

0  تشکر
دوشنبه ، 12 سپتامبر 2016     1:58 ب.ظ #

hojat

Subscriber
95 پست3 تاپیک

سلام دوست عزیز

یکی از راه ها اینه که به متن قیمت یک position:absolute بدی سپس از پایین یک فاصله کم بهش بدی تا ثابت بمونه یا برای title گفته شده ارتفاع خاصی تعریف کنی.

البته برای نتیجه بهتر آدرس یا کدهای پروژه رو بفرستی راحت تر میشه مشکل رو برطرف کرد.

موفق باشید

0  تشکر
سه شنبه ، 13 سپتامبر 2016     11:37 ق.ظ #

محمد صفرزاده

Subscriber
2 پست1 تاپیک

ممنون از پاسخگوییتون

من روی آدرس demo.pemu.ir قالب رو فعال کردم

یک سری دست کاری توی کد ها کردم و تا حدودی به نتیجه رسیدم ولی یه مشکل اساسی پیش اومده

اگه توی صفحه اصلی به قسمت محصولات برتر دقت کنید میبینید که ابعاد کادر محصولات مشکل داره توی دست کاری هایی که من کردم این اتفاق افتاد ولی حالا اگه از طریق دسته بندی به محصولات برسیم این مشکل وجود نداره توی این آدرس میتونید ببینید

موردی که هست اینه که دستورات css هر دو قسمت توی یک آدرسه و نمیدونم باید چی کارش کنم

فایل کد ها رو هم ضمیمه کردم

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
چهار شنبه ، 14 سپتامبر 2016     3:04 ب.ظ #

محمد صفرزاده

Subscriber
2 پست1 تاپیک

کسی نبود کمک کنه

واقعا گیرم

0  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .