مشکل در ایجاد کاربر جدید

این تاپیک 5 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  امیر ،‏ 2 سال و 6 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 770 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 5 نوامبر 2013     5:49 ب.ظ #

iman_k26

Subscriber
9 پست8 تاپیک

با سلام خدمت دوستان عزیز

دوستان من میخواستم داخل سایت وردپرسی یک نویسنده (کاربر) جدید ایجاد کنم اما متاسفانه وقتی شناسه و ... را میزنم و تایید میکنم شناسه ای که به این کاربر اختصاص میده یه شناسه عجیب غریبه.

مثلا من شناسه کاربر رو reza میزنم اما شناسه ای که بعد از افزودن کاربر جدید میزنم unverified__8e95l1c7 هستش.

میخواستم بدونم مشکل از کجاست و چجوری باید حلش کنم. از دوستان ممنون میشم راهنمایی کنن.

با تشکر

0  تشکر
سه شنبه ، 5 نوامبر 2013     5:53 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

سلام
از افزونه خاصی برای ثبت نام استفاده میکنید؟

1  تشکر
سه شنبه ، 5 نوامبر 2013     6:25 ب.ظ #

iman_k26

Subscriber
9 پست8 تاپیک

[quote=17902]سلام
از افزونه خاصی برای ثبت نام استفاده میکنید؟[/quote]

افزونه خاص که نه فقط Theme My Login نصب رو وردپرس.

مشکل میتونه از اون باشه؟

0  تشکر
سه شنبه ، 5 نوامبر 2013     7:10 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

بنده همین افزونه ورژن  6.3.8 رو نصب و امتحان کردم . چنین مشکلی ایجاد نشد. قبلا افزونه ای داشتم برای ثبت نام که زمانی که کاربر ثبت نام میکرد و ایمیل رو تایید نمیکرد، چنین شناسه ای رو موقتا بهش اختصاص میداد و پس از تایید ثبت میشد.

شما افزونه رو موقتا غیر فعال کنید و امتحان کنید.

1  تشکر
جمعه ، 9 می 2014     4:05 ب.ظ #

javad gh

Subscriber
1 پست0 تاپیک

با سلام من وقتی میخوام وارد صفحه ی ثبت نام کاربر جدید سایت خودم به آدرس http://ghassabkola.ir/wp-login.php?action=register بشم خطای زیر رو میده. هرکسی میتواند ثبت نام کند فعال است. افزونه های ثبت نام غیر فعال هستند. بازم همین خطا رو میده.
Not Acceptable
An appropriate representation of the requested resource /wp-login.php could not be found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

0  تشکر
جمعه ، 16 می 2014     9:31 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

سلام

به سون لرن خوش اومدین

برای سوالات خود تاپیک جدید بزنید.

0  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .