مشکل در افزونه advanced vip

این تاپیک 10 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  firooz bazar ،‏ 2 سال پیش .

این تاپیک تاکنون 1417 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 30 نوامبر 2014     12:53 ب.ظ #

firooz bazar

Subscriber
8 پست2 تاپیک

سلام.
من یک مشکل دارم با این افزونه.
لطفا اگر میشه کمکم کنید.
من از یک افزونه برای ساخت جدول به نام tablepress استفاده میکنم.
در اصل سایتی که من دارم محتویاتش را باید توی جدول بنویسم و جدول پیش فرض وردپرس مناسب کار من نیست و میخوام که مطالب جدول  تنها برای کاربرای vip نمایش داده بشه.
حالا برای نمایش جدول باید از کد [table id=1 /] استفاده کنم (در ارسال پست یا ساخت برگه)
و برای نمایش جدول به کاربرای vip باید از کد [vip-members][table id=1 /][/vip-members] استفاده کنم
اما وقتی [vip-members][table id=1 /][/vip-members] قرار میدم جدول نشون داده نمیشه و فقط نوشته [table id=1 /] نشون میده.
در صورتی که قبل از اینکه کد vip را به کد جدول اضافه کنم جدول نشون داده میشد.

در ضمن با هیچ کدی شورتکد [table=1/ ] رو ایجاد نکردم و در توضیحات افزونه ساخت جدول tablepress گفته شده که برای نمایش جدول باید کد [table=1/ ] را به جای متن نوشته (یا برگه ) قرار دهید.
سعی کردم تا جایی که میشه ساده مشکل را بیان کنم.
لطفا جواب بدید که من باید چیکار کنم؟
متشکرم

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
یکشنبه ، 30 نوامبر 2014     2:34 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام دوست عزیز در توضیحی که در بخش کامنت ها گذاشتید منظورتون رو رسوندید و واضح بود کدهای شورتکد رو از این جهت خواستم تا یه تغییر کوچیک درش ایجاد بشه و  تا مشکل حل بشه ...

زمانی که می خواهید یک شورتکد رو در شورتکد دیگه استفاده کنید باید برای نمایش صحیح شورتکد داخلی تابع do_shortcode به مقدار content ی که این شورتکد برمیگردونه اضافه کنید فایل های افزونه رو یکی یکی باز کنید و دنبال عبارت [table=1/ ] بگردید تا تابع ایجاد این شورتکد رو پیدا کنید بعد از این مقدار ($content) رو پیدا کنید و عبارت do_shortcode رو قبلش اضافه کنید ...اگر باز هم موفق نشدید لینک دانلود افزونه رو بزارید تا بررسی بشه...

1  تشکر
یکشنبه ، 30 نوامبر 2014     7:12 ب.ظ #

firooz bazar

Subscriber
8 پست2 تاپیک

سلام و ممنون از پاسخ شما.

من توی تمام برگه های افزونه تابع مشابه [table=1/ ] پیدا نکردم ....عبارت $content توی فایل class-evalute افزونه بود ( چند تا بود ) که قبلش عبارت do_shortcode اضافه کردم اما مشکل برطرف نشد...

لینک دانلود افزونه از سایت وردپرس

0  تشکر
یکشنبه ، 30 نوامبر 2014     7:56 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام دوست عزیز افزونه از این حالت رو پشتبانی نمیکنه   برای اینکه مشکلتون حل بشه یه روش بهتری رو براتون توضیح میدم تا هر شورتکد دیگه ای هم که خواستید در شورتکد vip استفاده کنید دیگه مشکلی نداشته باشید ولی  باید یه تغییر کوچکی در شورتکد افزونه advance vip بدید  برای این کار وارد پوشه افزونه advance vip بشید و بعد وارد پوشه functions بشید و فایل shortcodes.php رو در یه ادیتور مثل دریم ویور یا نوت پد باز کنید و کد زیر رو درش سرچ کنید:

و با مقدار زیر جایگزینش کنید:

حال تغییرات رو ذخیره کنید و با خیال راحت شورتکد مورد نظرتون  رو یا هر شورتکد دیگه ای که خواستید رو درون شورتکد vip قرار بدید ...

موفق باشید

2  تشکر
یکشنبه ، 30 نوامبر 2014     9:51 ب.ظ #

firooz bazar

Subscriber
8 پست2 تاپیک

سلام و ممنون از پاسخ شما

این کاری که گفتید رو انجام دادم اما بدون هیچگونه اروری کل سایت باز نمیشه(صفحه سفید میاد).

لطفا اگر راه حل دیگری را میدانید اعلام کنید

متشکرم

0  تشکر
یکشنبه ، 30 نوامبر 2014     10:05 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

دوست عزیز راهش همینه اون صفحه shortcodes.php رو در اینجا آپ کنید تا بررسی کنم...

1  تشکر
یکشنبه ، 30 نوامبر 2014     10:07 ب.ظ #

firooz bazar

Subscriber
8 پست2 تاپیک

لینک دانلود...

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
یکشنبه ، 30 نوامبر 2014     11:07 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

این فایل رو جایگزین کنید و اطلاع بدید...

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
1  تشکر
دوشنبه ، 1 دسامبر 2014     12:28 ب.ظ #

firooz bazar

Subscriber
8 پست2 تاپیک

باز هم همان صفحه سفید ....

مشکل برطرف نشد.

0  تشکر
دوشنبه ، 1 دسامبر 2014     12:32 ب.ظ #

firooz bazar

Subscriber
8 پست2 تاپیک

عذر خواهی میکنم...مشکل برطرف شد...اشتباه از من بود....فایلی که آپلود کردید مشکل را برطرف کرد

1  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 11 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .