مشکل در اعمال استایل به تصویر

این تاپیک 6 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  reza____ebliser ،‏ 1 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 304 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 9 آگوست 2015     10:59 ق.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

دوستان سلام
مشکل من در اعمال استایل به تصاویر بند انگشتی در وردپرس هست. زمان نمایش post_thumbnail یا همون تصاویر بند انگشتی در صفحه category.php میخوام که تصاویر با عرض 100% و ارتفاع اتومات نمایش داده بشن. استایلش رو هم تعریف کردم ایمپورتنت هم کردم به تصاویر هم اعمال میشه اما روی عرض 100% خط میکشه. هر کارم میکنم فایده نداره. از inspect element هم که بررسی میکنم حتی بعد از حذف عرض و ارتفاعی که خود وردپرس به تصویر داده باز هم کلاس اعمال نمیشه. کلا موندم دیگه. اگه بتونید کمکم کنین ممنون میشم. آدرس صفحه هم مثلا http://www.mashin-ba...ategory/tuning/ یا سایر صفحات category فرق نمیکنه

0  تشکر
شنبه ، 15 آگوست 2015     6:40 ب.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

دوست عزیز شما استایل عکس هات رو اینجوری دادی

الان ارتفاع عکس هات با توجه به عرضشون تعریف میشه

شما میخوای به چه شکلی باشه ؟

میخوای همشون به یک اندازه باشن ؟

1  تشکر
شنبه ، 15 آگوست 2015     6:44 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

ممنون رضای عزیز مشکل برطرف شد اما حالا که بررسی کردی اگه نظری در مردش داری خوشحال میشم.

0  تشکر
شنبه ، 15 آگوست 2015     7:00 ب.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

خیلی خوب کار کردی دوست عزیز

ولی بخوام صادقانه بگم اگر ارتفاع تمام تصاویر یکسان باشه ظاهر کلی سایت زیباتر میشه

و اینکه معمولاً متن و توضیحات رو لینک نمیکنن که شما توی سایتت Article رو لینک کردی که کاره جالبی نیست

سه تا تبلیغ پایین مطالب هم چونکه شما از مانیتور بزرگتر از 23 اینچ استفاده میکنی شاید بهش توجهی نکرده باشی ولی اگر شما یکم زوم کنید تبلیغات روی هم قرار میگیرن و حتی یک مقداریش هم زیره ساید باره سمت چپ قرار میگیره و حالت ریسپانسیو سایتت رو یکم ناجور کرده

فوتر سایت شما به نظر بنده باید فول واید بشه و تمام عرض سایت رو پر کنه مثل هدر سایتتون

الان یکم حاشیه دو طرفش هست .

لیست قیمت خودرو ها در سایدبار سمت چپ شما از مارکوئی استفاده کردی و جالب شده ولی وقتی تموم میشه یک فضای خالی و سفید تولید میشه تا دوباره از اول شروع بشه این رو هم بردار

مجدد توی سایدبار سمت چپ بخش تبلیغات، دو تا div تعریف کردی و از آی فریم استفاده کردی

اینجوری زیر هم قرار میگیره و جالب نیست

به div ها استایل float:left بده یا به یکی left و به یکیش right هیچ فرقی نداره

این کار رو بکن تا کنار هم قرار بگیرن و زیباتر بشه

ببخشید دوست عزیز زیاد ایراد گرفتم

این نظرات بنده بود

1  تشکر
شنبه ، 15 آگوست 2015     7:28 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

خیلی ممنون آقا رضا، نه هیچ ایرادی نداره همیشه دنبال اینم که یک نفر حرفه ای قالب رو بررسی کنه و بشه ضعف رو برطرف کرد.

در مورد ارتفاع تصاویر، راه حلی هست که بشه ارتفاع همه یکسان باشه در عین حال که اندازه تصاویر بهم نریزه و ریسپانسیو هم باشه؟

بله درسته تبلیغات پایین رو اصلا متوجه نشدم ممنون که تذکر دادی.

در مورد فوتر هم موافقم پیشنهاد خوبیه.

در مورد لیست قیمت همون طور که میدونی تگ مارکیوئی که حذف شده من هم با CSS3 بلد نبودم همین کد رو هم از جایی گیر اوردم و تازه با کلی تغییر و هینه سازی این شد. اینم ممنون میشم اگه بتونی در موردش راهنماییم کنی.

در مورد تبلیغات هم ممنون فکر نمیکردم بشه کاریش کرد.

0  تشکر
شنبه ، 15 آگوست 2015     7:55 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

در مورد فوتر هم زمانی که تو اینسپکن المنت پدینگ رو برابر 0 قرار میدم عرضش تمام صفحه میشه اما همین رو که تو استایل بهش میدم و صفحه رو رفرش میکنم باز اعمال نمیشه و تمام صفحه نمیشه

0  تشکر
شنبه ، 15 آگوست 2015     8:09 ب.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

در مورد اندازه تصاویر بهتره جوری کد نویسی کنی که عکسایی که طول یا عرضشون به اندازه مورد نظر نیست زوم بشه

کد های آماده نوی نت موجود هست و وقتت رو برای نوشتنش نذار عزیزم

این نمونه آماده برای مارکویی که با استفاده از سی اس اس درست شده

http://codepen.io/jamesbarnett/pen/kfmKa

این رو هم میتونی ببینی بد نیست

http://stackoverflow.com/questions/21233033/css3-marquee-effect

مشکل فوتر این هست که شما برای اینکه دو طرف کل سایت حاشیه باشه به کلاس container مارجین 8 پیکسل دادی

و برای فوتر هم از همون کلاس استفاده کردی
<footer id="main-footer" class="container-fluid navbar-default" style="padding-right: 0px; padding-left: 0px;">
شما یک کلاس جدید تعریف کن و مقادیر container رو توش قرار بده به غیر از margin دو طرف اینجوری مشکلت بر طرف میشه عزیزم

1  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .