مشکل در استفاده از Recaptcha

این تاپیک 29 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 2 سال و 10 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 4694 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 2 ژانویه 2014     1:05 ب.ظ #

Paria RVN

Subscriber
60 پست10 تاپیک

سلام

من این سوال رو دوباره مطرح کردم چون بعد از 10 روز هنوز هیچ جوابی دریافت نکردم !!!

فکر کردم بین سوالای دیگه گم شده دیگه کسی جواب نمی ده دوباره مطرح  کردم (مدیر محترم قبلی رو پاک کنید)
من توی یکی از صفحه های سایتم فرم تماس با ما و فرم لاگین کدنویسی کردم (با asp.net) ، بدون Recaptcha در اجرا هیچکدوم مشکلی ندارن ، ولی وقتی از Recaptcha در فرم تماس با ما استفاده میکنم فرم لاگین کار نمی کنه و وقتی یوزر و پسورد وارد می کنم به صفحه مربوطه نمی ره بلکه همون صفحه Refresh می شه.
لطفا راهنماییم کنید.

0  تشکر
پنجشنبه ، 2 ژانویه 2014     3:42 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

خوب شما چطوری recaptcha رو پیاده کردین؟مطئن هستین درست پیاده شده؟

0  تشکر
پنجشنبه ، 2 ژانویه 2014     4:09 ب.ظ #

Paria RVN

Subscriber
60 پست10 تاپیک

Recaptcha در فرم تماس کار می کند و مشکلی نداره، مشکل من با فرم لاگین هست که با گذاشتن Recaptcha  در فرم تماس با ما کار نمی کنه،

کد لاگین و تماس با ما را پیوست می کنم.

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
پنجشنبه ، 2 ژانویه 2014     4:29 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

انگار کد هایی که گذاشتین کامل نیست،اگه امکان داره داخل فایل بذارید و آپ کنید برای Recptcha از component خاصی استفاده میکنید؟؟

0  تشکر
پنجشنبه ، 2 ژانویه 2014     4:34 ب.ظ #

Paria RVN

Subscriber
60 پست10 تاپیک

من که داخل فایل گذاشتم:

پیوست ها:

code.rtf

من واسه استفاده از Recaptcha تو google ثبت نام کردم و کدهای مربوطه رو گرفتم.

0  تشکر
جمعه ، 3 ژانویه 2014     6:23 ب.ظ #

Paria RVN

Subscriber
60 پست10 تاپیک

کسی نمی تونه به سؤالم جواب بده؟؟؟

0  تشکر
شنبه ، 4 ژانویه 2014     10:11 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

خوب شما مگه این فرم تماس با ما و فرم لاگین رو کنار هم گذاشتین که روی هم تاثیر میذاره؟من اون کد هایی که گذاشته بودین رو دیدم مشکل خاصی توش نبود،فقط توی قسمت لاگین کد captcha نبود؟اگه امکان داره کد های ASP رو آپ کنید هم صفحه aspx رو هم صفحه codebehind رو.

0  تشکر
شنبه ، 4 ژانویه 2014     10:38 ب.ظ #

Paria RVN

Subscriber
60 پست10 تاپیک

فرم لاگین و فرم تماس با ما 2 فرم جداگانه هستن تو 1 صفحه ، من فکر می کنم وقتی کد لاگین رو می خوام اجرا کنم Recaptcha داخل فرم تماس با ما روش تأثیر می زاره و چون کد داخل Recaptcha پر نشده ، کد لاگین اجرا نمی شه و صفحه Reload می شه، حالا نمی دونم چرا این تأثیرو می زاره!!!!!!

0  تشکر
شنبه ، 4 ژانویه 2014     11:07 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

خوب مشکل همین جاست دیگه؛شما میگین دو تا فرم تو یه صفحه! اما مشکل اینجاست که در صفحات ASP ما یه تگ فرم اصلی با خاصیت runat و مقدار server داریم که کل اجزای صفحه رو داخل خودش داره و به خاصیت autopostback هر کدوم از عناصر صفحه واکنش نشون میده،و طبق مستندات خود گوگل هر کد captcha میتونه در داخل یه فرم تگ قرار بگیره نه اینکه دو تا شو بذاریم تو یه صفحه (فرم اصلی) پس مشکل همینجاست.بعدشم باید از validation خود صفحه برای اعتبار ستجی استفاده کنید یعنی کد captcha اعتبار سنجی رو به خاصیت Isvalid صفحه منتقل میکنه و با معتبر بودن اون نشون میده که کد هم درست وارد شده.بهترین کار اینه که در دو صفحه این فرم ها رو قرار بدید و اگه خواستین به هم لینکشون کنید.موفق باشید.

1  تشکر
شنبه ، 4 ژانویه 2014     11:15 ب.ظ #

Paria RVN

Subscriber
60 پست10 تاپیک

من 2 تا فرم ندارم ، منظورم این بود که جدا از همه ، کدهای لاگین تو  <div></div> و کدهای تماس با ما تو 1 <div></div> دیگه هست که هر 2 تو 1 form کلی در صفحه وجود داره و Recaptcha رو فقط در تماس با ما قرار دادم تو لاگین Recaptcha نذاشتم.

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 30 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .