مشکل در استفاده از کد Target Blank برای لینک دادن

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  لقمان آوند ،‏ 4 سال پیش .

این تاپیک تاکنون 2276 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 7 نوامبر 2012     1:20 ب.ظ #

punisherhadi

Subscriber
8 پست4 تاپیک

سلام آقا لقمان ... گفتید تو انجمن بگم :

من 5 تا والپیپر تو وبم به صورت بند انگشتی گذاشتم ... میخام با کلیک بر روی این بند انگشتی ها والپیپر در صفحه جدید باز شه ... از کد target blank هم استفاده کردم و در صفحه جدید هم باز میشه

اما یه مشکل هست : مثلا من والپیپر اولی رو باز میکنم و در فایرفاکس این عکس رو توی tab دوم باز میکنه .... تا اینجا مشکلی نیست ... اما درهمین حال که اون والپیپر باز هست میخوام والپیپر بعدی رو در tab سوم باز کنم و همینطور هر والپیپر در یک tab جدا باز شه .... اما وقتی رو والپیپر بعدی کلیک میکنم روی tab دوم که والپیپر قبلی باز شده بود ، باز میشه نه در یک تب جداگانه ...!

میتونید برید وبم ببینید ...تو منو های سمت راست : دو تا از والپیپرهارو باز کنید متوجه میشید که هر کدوم رو تو tab جداگانه باز نمیکنه بلکه هر دو رو تو یه tab باز میکنه...

http://justbarca.rozblog.com

کدی بایذ اضافه کنم یا ..........؟؟؟

راستی میخاستم بگم بابت مطالبی که تو وبتون به همه یاد میدید بدون این که خودتون خبر شید کلی دعا پشت سرتونه ... حداقل من که دعاتون کردم و میکنم ... من دارم از اول وبتون شروع میکنم و مطالبش رو یاد میگیرم .... بابت وب یکتون ممنون! ( گفتم بعد این سوالم بگم اسپم حساب نشه)

0  تشکر
پنجشنبه ، 8 نوامبر 2012     1:38 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام

فکر کنم به خاطر این اشتباه تایپی شماست . شما target  رو به شکل زیر استفاده کردید :
target="”_blank”"
در صورتی که باید اینطوری بزارید :
target="_blank"

2  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .