مشکل در استفاده از بوت استرپ به طور rtl

این تاپیک 3 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  s.alifarrokh ،‏ 2 سال و 1 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 698 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 30 اکتبر 2014     10:15 ق.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

سلام

من دارم با استفاده از بوت استرپ یه قالب طراحی میکنم ولی وقتی میخوام از منوها و دیگر عناصر بوت استرپ به صورت راست به چب استفاده کنم با یه سری مشکلاتی رو به رو میشم.

میخواستم بدونم اساتید چه راهی رو برای راست به چب کردن بوت استرپ پیشنهاد میکنن؟

من با یه جستجو فایل bootstrap-rtl.min_.css رو پیدا کردم که این کارو انجام میده ولی یه سری مشکلاتی داره مثلا اون دایره های اسلایدر جاشون بهم میریزه و در وسط اسلایدر قرار نمیگیرن.(پیوست یک)این فایل رو هم که برمیدارم دوباره چب به راست میشه.

ممنون میشم کمکم کنید.

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
پنجشنبه ، 30 اکتبر 2014     10:23 ق.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

البته الان که نگاه میکنم حتی بعد از برداشتن اون فایل rtl در صورتی که از dir=rtl استفاده میکنم بازم اسلایدر با مشکل رو به رو مبشه!!

0  تشکر
پنجشنبه ، 30 اکتبر 2014     11:17 ق.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام دوست عزیز

شما باید فقط فایل rtl رو بزارید و ltr رو دیگه در سایت بارگزاری نکنید ... من خودم هم از نسخه rtl بوت استفاده میکنم ... هیچ مشکلی هم نداره ...

در ضمن اگر باز هم به مشکل برخوردید اون قسمتی رو که خراب میشه با css روی ltr قرار بدید تا درست بشه ...

اگر باز هم نتونستید درستش کنید آدرس بدید درستش کنم ...

موفق باشید .... :)

2  تشکر
پنجشنبه ، 30 اکتبر 2014     12:03 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

ممنون از شما.راستش من فایل rtl رو که دانلود کردم گفته بود که باید روی همون فایل اصلی bootstrap.css بارگذاری بشه و اصلا نمیتونم این رو بردارم.ولی خب طبق گفته شما با Css اون قسمت رو ltr کردم و مشکلم حل شد.ممنون لطف کردین

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .