مشکل در آپلود فایل با ایجکس

این تاپیک 1 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  فرشید رضائیان ،‏ 3 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1275 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 20 جولای 2013     8:24 ب.ظ #

فرشید رضائیان

Subscriber
22 پست12 تاپیک

سلام  دوستان ، من از امروز صبح که بیدار شدم روی پروژه ام کار کنم درگیر این مشکلم ،  هر چی هم گشتم ، امتحان کردم ، و .... به نتیجه نرسیدم  یک روزم رفت و عملا هیچی از پروژه پیش نبردم  :(

من که فرم دارم که کاربر اطلاعات رو تکمیل میکنه ، بعد از تکمیل دکمه ارسال با جیکوئری فعال میشه ، و  با کلیک کردن یا اینتر ، این اطلاعات به صورت ایجکس میره یه فایل serverSide و پردازش انجام میشه و نتیجه بر گردونه میشه ، بدون هیچ مشکلی .

مشکل من اینه که توی این فرم یک input فایل هم برای اپلود فایل هستش . میخوام این فایل هم به صورت ایجکس آپلود بشه .  اما هر کاری میکنم این اتفاق رخ نمیده ، و کلا  هیچ عملی روی کد PHP آپلود انجام نمیشه .

ایجکس رو با جیکوئری نوشتم این کدم :

و این هم کد  PHP  موجود در فایل  Avatar_upload.php

این هم کد  HTML فرم من  و دکمه ارسال

ممنون میشم  راهنمایی کنید ، اصلا با ایجکس میشه اپلود کرد یا نه ، اگه نمیشه از راه عادی برم ، خیلی وقتم رو گرفت این مورد

0  تشکر
شنبه ، 20 جولای 2013     8:33 ب.ظ #

فرشید رضائیان

Subscriber
22 پست12 تاپیک

ایجکس به من نتیجه unknown extention  از فایل PHP ؤو بر میگردونه ، جاله همه شرط های PHP رو پاک کردم و فقط کوئری انتقال فایل از tmp به پوشه رو گذاشتم و یک echo "ok"; که کلا هیچی بر نگشت 😐

0  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .