مشکل تایپ فارسی در phpstorm

این تاپیک 5 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  arta ،‏ 2 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 835 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 25 ژوئن 2014     5:27 ب.ظ #

arta

Subscriber
3 پست2 تاپیک

دوستان وقتی تو محیط phpstorm 7 فارسی تایپ می کنم حرکت مکان نما برعکس میشه و وقتی می خوام یه متن فارسی رو انتخاب کنم متن هم با مکان نما حرکت می کنه تا آخر که کل متن انتخاب میشه کسی میدونه میشه کاریش کرد یا نه ؟؟

0  تشکر
چهار شنبه ، 25 ژوئن 2014     6:22 ب.ظ #

aligh

Subscriber
136 پست33 تاپیک

سلام . تاپیکی با این موضوع قبلا زده شده .

این لینک

ولی اینو هم بگم که من قبلا مشکل شما رو داشتم و هر کاری کردم درست نشد ، آخر هم بیخیال شدم و رفتم سراغ DW

0  تشکر
چهار شنبه ، 25 ژوئن 2014     6:59 ب.ظ #

arta

Subscriber
3 پست2 تاپیک

این تاپیک رو دیده بودم اما واسه من فارسی رو خوب نشون میده اما وقت انتخاب کلمه ها هم همراه ماوس حرکت می کنن !!!

فکر می کنم مربوط به فایل xml رنگ بندیش باشه چون تو بعضی از رنگ بندی ها این اتفاق نمیفته

در ضمن به نظرم dw به پای phpstorm نمیرسه

1  تشکر
پنجشنبه ، 26 ژوئن 2014     10:23 ق.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

من هم همین مشکل رو دارم یعنی کلا با فارسی مشکل داره اما باز هم با وجود این مشکل phpStorm رو به دریم ویور ترجیح میدم.

0  تشکر
پنجشنبه ، 26 ژوئن 2014     10:23 ق.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

اگه یه نفر پیدا بشه که بتونه این مشکل رو حل کنه یا راهکاری واسش بده که دیگه عالی میشه

0  تشکر
جمعه ، 27 ژوئن 2014     8:39 ب.ظ #

arta

Subscriber
3 پست2 تاپیک

من این مشکل رو با شرکت سازنده مطرح کردم جواب دادن : این مشکل شناخته شده ای هست اگه می خواین حل بشه تو سیستم ما درخواست بدین تا تقاضای حل این مشکل افزایش پیدا کنه و ما با یه آپدیت اونو رفع کنیم !!!

Hello,

This is a known issue, please vote/comment for the issue in our tracking system to increase it's priority and be notified about updates:
http://youtrack.jetbrains.com/issue/IDEABKL-5810 .

1  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .