مشکل بوت نشدن

این تاپیک 6 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  mohammad blacki ،‏ 2 سال و 6 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 929 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 10 ژوئن 2014     7:01 ب.ظ #

mohammad blacki

Subscriber
3 پست1 تاپیک

با سلام

من ویندوزم 8 هستش و میخوام ویندوزم رو عوض کنم ولی نمیشه بوتش کرد نه همون اول press any key .... میاد نه اصلا با f2 یا f12 و .... چیزی میشه حتی رفتم ببینم ا روی خوده ویندوز میشه نصب کردم دیدم بازم نمیشه و همچنین وفتی تنظیمات boot ویندوز رو دیدم چیزی برای DVD و اینا نیست ولی امکان boot های جدید هستش اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

1  تشکر
چهار شنبه ، 11 ژوئن 2014     9:50 ق.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام دوست عزیزبه سایت ما خوش آمدید

با ویندوز های قبلی فرقی نداره وارد bios بشید و گزینه بوت رو از روی هارد یا hdd روی dvd rom بزارید تغییرات رو ذخیره کنید و dvd ویندوز رو در دستگاه قرار بده و بوت کن همین...

1  تشکر
چهار شنبه ، 11 ژوئن 2014     10:54 ق.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

سلام

به نظرم وقتی دی وی دی ویندوز رو میذاری میشه از توی مای کامپیوتر هم نصبش کرد،حالا من که از ویندوز 8 نمیدونم ولی تو 7 که اینجوریه و من خودم هم همینجوری نصب میکنم.

0  تشکر
چهار شنبه ، 11 ژوئن 2014     11:29 ق.ظ #

+amirali

Subscriber
202 پست28 تاپیک

دوست عزیز سلام

وقتی دی وی دی رو میزاری و سیستم رو ریست میکنی ایا dvd لود میشه یا نه؟؟؟؟؟

اگه لود نمیشه خب باید وارد تنظیمات بایوس بشی و تو قسمت لود سیستم که به ترتیب قرار داده شده اولویت اول رو به دی وی دی بدی که هنگام بوت شدن اول دی وی دی رام لود بشه بعد هارد

اینجوری وقتی سیستم ری استارت بشه اول دی وی دی ویندوز خونده میشه بعد هارد که باید هنگام لود شدن دی وی دی دوتا اینتر بزنی تا وارد تنظیمات نصب ویندوز بشه و بقیه مراحل رو دنیال کنی

نکته : تنظیمات لود سیستم بستگی به قطعات سخت افزاری  هر سیستم متفاوت هست و در کل همگی مشابه هستن

موفق باشید

2  تشکر
پنجشنبه ، 12 ژوئن 2014     12:53 ق.ظ #

mohammad blacki

Subscriber
3 پست1 تاپیک

[quote=27311]سلام دوست عزیزبه سایت ما خوش آمدید با ویندوز های قبلی فرقی نداره وارد bios بشید و گزینه بوت رو از روی هارد یا hdd روی dvd rom بزارید تغییرات رو ذخیره کنید و dvd ویندوز رو در دستگاه قرار بده و بوت کن همین... [/quote]

اینا رو میدونم ولی مشکل من همینه که DVD و اینا وجود نداره و دستی باید add بشه اگه کسی میدونه چه کدی را باید بزنم و add کنم ممنون میشم

0  تشکر
پنجشنبه ، 12 ژوئن 2014     12:55 ق.ظ #

mohammad blacki

Subscriber
3 پست1 تاپیک

[quote=27317]سلام به نظرم وقتی دی وی دی ویندوز رو میذاری میشه از توی مای کامپیوتر هم نصبش کرد،حالا من که از ویندوز 8 نمیدونم ولی تو 7 که اینجوریه و من خودم هم همینجوری نصب میکنم. [/quote]

اولا هیچ وقت نرو از تو مای کامپیوتر نصب کن از boot بهتره دوما سفتم دیدم نشده

اینا رو میدونم ولی مشکل من همینه که DVD و اینا وجود نداره و دستی باید add بشه اگه کسی میدونه چه کدی را باید بزنم و add کنم ممنون میشم

0  تشکر
پنجشنبه ، 12 ژوئن 2014     12:58 ق.ظ #

mohammad blacki

Subscriber
3 پست1 تاپیک

[quote=27325]دوست عزیز سلام وقتی دی وی دی رو میزاری و سیستم رو ریست میکنی ایا dvd لود میشه یا نه؟؟؟؟؟ اگه لود نمیشه خب باید وارد تنظیمات بایوس بشی و تو قسمت لود سیستم که به ترتیب قرار داده شده اولویت اول رو به دی وی دی بدی که هنگام بوت شدن اول دی وی دی رام لود بشه بعد هارد اینجوری وقتی سیستم ری استارت بشه اول دی وی دی ویندوز خونده میشه بعد هارد که باید هنگام لود شدن دی وی دی دوتا اینتر بزنی تا وارد تنظیمات نصب ویندوز بشه و بقیه مراحل رو دنیال کنی نکته : تنظیمات لود سیستم بستگی به قطعات سخت افزاری هر سیستم متفاوت هست و در کل همگی مشابه هستن موفق باشید [/quote]

29f077

0  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .