مشکل به هم خوردن پوزیشن ناو و افتادن روی هدر

این تاپیک 7 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمد اسفندیاری ،‏ 2 سال و 6 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1135 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 23 می 2014     6:11 ب.ظ #

punisherhadi

Subscriber
8 پست4 تاپیک

سلام خدمت همه ی دوستان

بنده یه مشکل ساده داشتم که شما میتونین در یک دقیقه حلش کنین

من میخوام وبلاگی رو راه بندازم و قالبی که استفاده کردم هایت هدرش 150 بود ... من هدری درست کردم با ارتفاع 300 و به جاش قرار دادم و مقدار هایت رو هم از 150 به 300 تغییر دادم ... هدر الان مشکلی نداره اما ناو که دقیقا زیر هدر قرار داشت مثل اینکه پوزیشنش ثابته و با تغییر هایت هدر جاش عوض نشده و الان دقیقا افتاده روی هدر ....

در ضمن نمیخوام که هدر مثل عکس های داخل صفحه وقتی موس میره روش پر رنگ بشه ( هاورشو لازم ندارم )... ساده باشه کفایت میکنه

این وبلاگمه ، بفرمایین یه نگاه بهش بندازین خودتون میبینین :

www.hfss.rozblog.com

من به طراح این قالب پیام دادم تا کمکم کنه اما مثل اینکه تا آخر امتحانات سایتشون رو بروز نمیکنن و به احتمال صد در صد تااون موقع جواب هم نمیدن , و من نهایتا تا فردا یا پس فردا این وبلاگ رو باید راه بندازم

خواستم از شما درخواست کنم که این مشکل رو برای من حل کنین ... خیلی ممنون میشم ... قبلا خودم دستی تو طراحی وب داشتم ولی زمونه اجازه نداد ادامه بدیم و الان یک چنین مشکل به این کوچولویی رو خودم نمیتونم حل کنم :)

0  تشکر
جمعه ، 23 می 2014     6:41 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

دوست عزیز برای اینکه اندازه اون هدر به 300px برسه باید بری به فایل style.css سایتت و در خط 53....اونجایی که نوشته #header ، مقدار height رو از 150px به 300px تغییر بدید....امیدوارم مشکل حل شود.....

ضمنا یه حالت روشن مانند هم روی اون عکسه افتاده که ارتفاعش 150px و یکم ظاهرشو زشت میکنه.....اگه بخوای اونو هم به 300px تغییر بدی باید دوباره به style.css و در خط 69 این پایینی هارو حذف کنی و کدهای بعدی رو بجاش قرار بدی :

به این صورت :

این بالایی ها رو حذف کن و بجاش این زیریا رو بزار :

مشکلی بود در خدمتم......یا علی

3  تشکر
جمعه ، 23 می 2014     6:45 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

دوست عزیز هرچی نگاه میکنم اون حالت هاور باشه قشنگتره......تغییرات بالا رو انجام بده و امتحانش کن اگه خوشت نیومد بیا تا یک فکری به حالش بکنیم........یا علی

3  تشکر
جمعه ، 23 می 2014     10:36 ب.ظ #

punisherhadi

Subscriber
8 پست4 تاپیک

300 کردمش اومد پایینم درست شد ولی مشکل دیگه به وجود اومد ... الان عکس بالای پست ها و منو ها و همون خود ناو از بین رفته ... ببینین :

http://hfss.rozblog.com/

من دقیقا کپی کردم ... ولی یه چیزی شد ... وقتی سیو کردم و آپ کردم اون خط های فارسی که تو فایل css بود وقتی آپ شد به صورت ناشناس در اومد ... با اینحال من css جدید رو دگذاشتم تو قالبم و الان این طوریه

راستی یه مشکل دیگه هم دارم ... این عنوان سایت روی نوشته های هدرمه میخوام ببرمش سمت راست یا چپ یا اصلا نباشه فقط بالا اونجایی که اسم و آیکون سایت هست عنوان سایت هم باشه (این حالت آخر اگه بشه بهتر از همه است ) ... واسه این چی کار کنم ؟

در مورد هاور منم بدم نمیاد خیلی هم دوست دارم هاور رو ولی برای هدر نه ... هدری که درست کردم میخوام کاملا پر رنگ در همون رنگی که درست کردم باشه ولی عکسای داخل سایت منظورم هدر به پایین هست اگه هاور داشته باشه که چه بهتر

0  تشکر
جمعه ، 23 می 2014     11:06 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

دوست عزیز اگه مایلید اکانت و رمزتون رو بدید تا درست کنم و بهتون تحویل میدم و بعد از اون رمزتونو عوض کنید......قول شرف میدم که قصد خرابکاری ندارم فقط میخوام کارتونو راه بندازم........دوس داشتید در خدمتم.....اینم ایمیلم :

m.esfandiary72@gmail.com

خوشحال میشم کمکتون کنم....یا علی

2  تشکر
شنبه ، 24 می 2014     1:54 ق.ظ #

punisherhadi

Subscriber
8 پست4 تاپیک

باشه ... ... الان میفرستم ... فقط اگه میشه اون مشکل عنوان سایت رو هم یه کاریش بکنین ... اون خیلی رو مخه ... رو هدری رو که اینهمه دارم براش زحمت میکشم گرفته ... اگه بشه نباشه فقط کنار آیکون اسم سایت باشه خیلی خیلی خوب میشه .

0  تشکر
شنبه ، 24 می 2014     8:56 ق.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

دوست عزیز از طریق ایمیل با من در ارتباط باشید لطفا.........

2  تشکر
شنبه ، 24 می 2014     7:23 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

دوست عزیز کار انجام شد.....کار دیگه ای بود در خدمتم........یا علی

2  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .