مشکل برای منوی تب دار

این تاپیک 6 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Karzan KarzanNejad ،‏ 2 ماه و 1 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 126 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 24 سپتامبر 2016     2:06 ب.ظ #

Karzan KarzanNejad

Subscriber
8 پست2 تاپیک

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان /// سوالم : یک منوی تب دار گرفتم که بطور پیش فرض اینجوری باز می شه :

فایل تب رو اینجا می زارم : دانلود فایل TabStylesInspiration.zip | آپلود سنتر آپلودر

ممنون می شم راهنماییم کنید . با تشکر

. الان آیکون هایی که در هر تب هست SVG ان , svg می تونم بردارمش(نمی خوام باشه) و وقتی از تگ img استفاده می کنم اوون چیزی که می خوام میشه فقط ایرادی که داره مربع های کوچیک کنار هر تب میاد ... خلاصه اینکه میخوم با تگ img اون آیکون ها بیاد ... کدوم قسمت از کد ها رو باید ویرایش کنم ؟؟؟

2 . وقتی صفحه refresh می شه دوباره از تب اولیه باز میشه ... میخوام وقتی صفحه refresh میشه کاربر تو آخرین TAB ای که بوده بمونه (دوباره از تب اول باز نشه)

0  تشکر
شنبه ، 24 سپتامبر 2016     6:08 ب.ظ #

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

دوست عزیز سلام

الان آیکون هایی که در هر تب هست SVG ان , svg می تونم بردارمش(نمی خوام باشه) و وقتی از تگ img استفاده می کنم اوون چیزی که می خوام میشه فقط ایرادی که داره مربع های کوچیک کنار هر تب میاد ... خلاصه اینکه میخوم با تگ img اون آیکون ها بیاد ... کدوم قسمت از کد ها رو باید ویرایش کنم ؟؟؟

من حقیقتا متوجه این بخش سوالتون نمی شم این آیکن ها فونت اند و شما با دادن کلاس های مخصوص هر آیکن اونا رو ایجاد می کنید و با حذف اون کلاس ها آیکن مربوط هم حذف میشه الان اگه بخوایید آیکن رو حذف کنید این راهش بود اگر هم بخوایید به جای اون آیکن ها از یه عکس استفاده کنید راه مناسبش استفاده از css و قرار دادن background-image به تگ a است اگرچه راه های دیگه هم هست

2 . وقتی صفحه refresh می شه دوباره از تب اولیه باز میشه ... میخوام وقتی صفحه refresh میشه کاربر تو آخرین TAB ای که بوده بمونه (دوباره از تب اول باز نشه)

چنین چیزی که میفرمایید با یه زبان برنامه نویسی انجام میشه و چون این قالب استاتیک هست این مورد انجام نمیشه با html .

0  تشکر
شنبه ، 24 سپتامبر 2016     6:19 ب.ظ #

Karzan KarzanNejad

Subscriber
8 پست2 تاپیک

متشکرم از بخش دوم سوال ... ولی برای بخش اول من از تگ IMG استفاده کردم شد فقط ایرادش اینه که وقتی IMG استفاده میکنم یه مربع های کوچولویی میاد کناره آیکون , با تگ iMG میتونید برام آیکون بزارید اونجا ؟؟؟

0  تشکر
شنبه ، 24 سپتامبر 2016     6:24 ب.ظ #

Karzan KarzanNejad

Subscriber
8 پست2 تاپیک

ممنون میشم کد جاوااسکریپتی که بتونه بخش دوم رو حل کنه برام بزارید ؟؟؟ (کدش یه چیزه ثابته یا بسته به شرایط مختلف (html , css های متفاوت) فرق میکنه ؟؟)

0  تشکر
شنبه ، 24 سپتامبر 2016     6:31 ب.ظ #

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

چرا نشه میشه ولی استانداردش همونی بود که گفتم
در خط 38 کد زیر رو جایگزین کنید و همچنین عکس پیوست شده رو در پوشه ی TabStylesInspiration در کنار فایل index.html بزارید تا مثال استفاده از اون تگ رو هم دیده باشید

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
1  تشکر
شنبه ، 24 سپتامبر 2016     6:33 ب.ظ #

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

اخه این یه تک صفحه است و چنین چیزی رو میشه در یک سایت با چندین صفحه پیاده سازی کرد که مثلا اگر کاربر در قسمت آپلود بود اون بخش متمایز بشه ولی در صورتی که چندین صفحه هم باشه این فای شما یه تک صفحه و حاوی استایل ها و کد هاست فقط

0  تشکر
شنبه ، 24 سپتامبر 2016     10:54 ب.ظ #

Karzan KarzanNejad

Subscriber
8 پست2 تاپیک

خیلی , خیلی متشکرم از وقتی که گذاشتید , با pading-right و backgorund-image نوشتم کد های css رو اونم خیلی خوب بود . /// کد های جاوااسکریپت برای باز شدن تو همون تبی که قبلا بوده چه جوری میشه ؟؟؟

0  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .