مشکل با EDD

این تاپیک 6 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  سید نامجو ،‏ 1 سال و 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 990 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 27 مارس 2015     1:42 ب.ظ #

mahdi shi

Subscriber
18 پست5 تاپیک

سلام .

من افزونه EDD رو نصب کردم از خود افزونه قسمت افزودن دانلود فایل برای فروش میزارم یعنی از شورت کد دکمه خرید تو پستی جداگانه استفاده نمی کنم.چون در اون صورت هنگام جستوجو از هر فایل دو تا نمایش داده میشه.(یکی توسط خود افزونه و دومی پستی که ما ارسال کردیم.)

حالا مشکل من اینه که مثل اینکه پست هایی که EDD ایجاد میکنه از نوع سفارشی می باشد.و قسمت نظرات رو در پایین پست نمایش نمیده.

2-من از feedburner  (خیرنامه گوگل)استفاده می کنم و دانلود های جدیدی که با افزونه ایجاد می کنم تو خبرنامه ارسال نمیشه.

3-دانلود های جدید تو صفحه اول سایت نمایش داده نمیشن.

لطفا هرکی هر قسمتیش رو میتونه حل کنه کمک کنه .

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
جمعه ، 27 مارس 2015     5:52 ب.ظ #

mahdi shi

Subscriber
18 پست5 تاپیک

کسی نیست راهنمایی کنه خیلی ضروریه .

لطفا کسی راه حلش رو میدونه دریغ نکنه.

0  تشکر
شنبه ، 28 مارس 2015     3:03 ب.ظ #

سید نامجو

Subscriber
6 پست2 تاپیک

برای نمایش پست های EDD در صفحه اصلی سایت، کد زیر را  در فایل توابع پوسته (functions.php) قرار بدید.

به نظر من بهتره فایل خود را در EDD اضافه کنید و از کد کوتاه آن در مطالب وردپرس استفاده نمائید و مطلب منشر شده در افزونه EDD را به پست مربوطه در وردپرس ریدایرکت کنید برای اینکار می توانید از پلاگین Quick Page/Post Redirect استفاده کنید.

1  تشکر
شنبه ، 28 مارس 2015     8:55 ب.ظ #

mahdi shi

Subscriber
18 پست5 تاپیک

دوست عزیز ممنون .ولی کد بالا رو در داخل فانکشن قرار میدم با صفحه سفید مواجه میشم کد رو در مکان مناسب قرار دادم. همون از پیشنهاد شما استفاده میکنم.فقط خود EDD این امکان رو داشت که خلاصه نوشته رو خودمون بنویسیم .آیا در وردپرس هم میشه همچین کاری رو کرد .

میخوام تو برگه نوشته از شورت کد تو قسمت خلاصه متن استفاده کنم تا قیمت ها یک جا قابل مشاهده باشه.

با تشکر پیشاپیش

0  تشکر
یکشنبه ، 29 مارس 2015     2:47 ق.ظ #

سید نامجو

Subscriber
6 پست2 تاپیک

در پایین ویرایشگر وردپرس باکس چکیده هست (در صورتی که تیک مربوط به آن در تنظیمات صفحه زده شده باشد) اما اینکه چکیده رو کجا نمایش بده بر می گرده به قالبتون. می تونید از قالب های فروشگاهی استفاده کنید که اکثرا قیمت و دکمه خرید را در زیر خلاصه توضیحات محصول نمایش می دهند.

یا از افزونه هایی مثل Advanced Custom Fields استفاده کنید و زمینه های دلخواه خودتون رو ایجاد کرده و در محل مناسب در قالب فراخوانی کنید، در ضمن خود افزونه EDD نیز زمینه هایی مانند: edd_price و edd_product_notes به زمینه های سفارشی وردپرس اضافه می کنه که با کمی کد نویسی می تونید از آنها در قالبتون استفاده نمائید.

1  تشکر
یکشنبه ، 29 مارس 2015     11:05 ق.ظ #

mahdi shi

Subscriber
18 پست5 تاپیک

دوست عزیز ممنون که وقت میزاری .فقط  دو مورد دیگه مونده .

اینکه چه جوی میشه در نتایج جستوجوی سایت دانلود هایی که با EDD ساختم رو نمایش ندم.چون وقتی یه فایلی سرچ میشه فایل ها دو تا دوتا تکراری کنار هم قرار میگیرند .

و همچنین تو دایرکت ادمین میگشتم دیدم خودش ابزاری برای ریدایرکت داره ولی مثل اینکه با URL هایی که فارسی دارند مشکل داره

Unable to add redirect

Details
The local url path or the destination url is invalid.

افزونه دارم ولی می خوام استفاده از افزونه را کاهش بدم.

ببخشید که وقتتون رو میگیرم.

0  تشکر
دوشنبه ، 30 مارس 2015     2:04 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

سید نامجو

Subscriber
6 پست2 تاپیک

در مورد  اول، میشه نتیاج جستجوی وردپرس را با کدهایی سفارشی کنید. مثلا کد زیر نتایج جستجو رو فقط به نوشته های ارسال شده محدود میکنه

کد رو به  فایل functions.php قالب تون اضافه کنید.

3  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .