مشکل با ورود به wp-admin

این تاپیک 3 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  بهرام ،‏ 2 سال و 6 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 581 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 6 ژوئن 2014     12:09 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

سلام به همه سون لرنی ها
امروز اومدم wp-admin رو لاگین کنم میگه:
خطا: کوکی‌ها از کار افتاده‌اند یا کاوشگر شما از کوکی‌ها پشتیبانی نمی‌کند. شما باید برای به کارگیری وردپرس کوکی‌ها را فعال کنید.
در صورتی که کوکی فعاله و بعد هم من الان چند ماهه دارم با همین سیستم و همین مرورگر ها هر روزه کارمیکنم. حالا نکته اینجاست که یوزر پسورد رو هم save کرده بودم که اونم تو جریان سیخ کاری این کوکی ها و ورود به ادمین پاک شد و یادم رفته، اون گزینه فراموش کردن رمز ورود که ایمیل رو میخواد کار میکنه؟ چون واسه من چیزی نفرستاد که

0  تشکر
جمعه ، 6 ژوئن 2014     2:02 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

اگه وردپرستو روی هاست نصب کرده باشی آره رمزتو میفرسته به ایمیلت........شاید در بخش spam ایمیلت باشه....یا علی

1  تشکر
شنبه ، 7 ژوئن 2014     10:15 ق.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

من هنوز مشکلم با وردپرس حل نشده :-( وردپرس رو کلا پاک کردم و دوباره نصب کردم درست شد. فکر میکنم از وقتی که قالب خودم رو بهش اضافه میکنم بعد از اولین بار که wp-admin رو میبندم دیگه بازش نمیکنه و فقط یه صفحه سفید میاره. اما روی لوکال که اینجوری نبود. در ضمن اینکه سایت هم بدون مشکل نمایش داده میشه و بعد از اضافه و فعال کردن پوسته خودم هم تا زمانی که admin رو نبستم خیلی خوب و راحت میشه باهاش کار کرد ولی از اولین بار که ببندمش بعد از اون دیگه باز نمیشه. خیلی بده اینجوری :-(

0  تشکر
شنبه ، 7 ژوئن 2014     12:19 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

متاسفانه مشکل از قالب خودم هست. با حذفش درست میشه و وقتی دوباره میزارم باز صفحه ادمین نمیاد. ولی آخه چرا!؟ ;-( حالا باید چیکار کنم؟ شما فکر میکنید مشکل از کجای قالب باشه؟ رو لوکال که خوب جواب میده. قسمت هایی هست تو قالب که باید با توجه به اینکه آدرس سایت چیه و یا سرور و این حرفا تو سورس قالب معلوم بشه!؟ این تعریف ها و ... منظورمه. لطفا راهنمایی کنید :-(

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .