مشکل با نمایش برگه ها در منو

این تاپیک 4 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  بهرام ،‏ 2 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 556 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 20 جولای 2014     1:24 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

سلام

منو سایتم رو با استفاده از ul li و تابع wp_list_pages درست کردم. با استفاده از

اما به دلایلی الان تعداد برگه هایی که نمیخوام تو منو نشون داده بشن داره زیاد میشه. مثلا شاید تا 100تا برسه، میخواستم ببینم راه دیگه ای به غیر از استفاده از این روش هست؟

یا اینکه حداقل برگه هایی که میخوام داخل منو نمایش داده بشن رو مشخص کنم و دیگه با بقیه کاری نداشته باشه،الان هر برگه جدید که اضافه میکنم باید بیام و آیدیش رو به این تابع داخل کد اضافه کنم.

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
یکشنبه ، 20 جولای 2014     8:32 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

سلام

میتونید از include به جای exclude استفاده کنید و آیدی برگه هایی که مایلید نمایش داده بشه رو مشخص کنید ..

1  تشکر
یکشنبه ، 20 جولای 2014     10:11 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

بعد خودش اینجوری میفهمه که بقیه رو باید exclude کنه؟

امیرجان یه سوال دیگه هم میشه اینجا بپرسم که دیگه تاپیک جدید نزنم؟

اگه ما یک پست داشته باشیم که تو چندتا دسته عضو باشه. به عنوان مثال پست p تو دسته های a و b و c عضو هست. که دسته c خودش فرزند b هست (یا b مادر c). من همه پست هام همچین ساختاری داره، حالا میخوام اسلاگ یا همون نامک دسته c رو برای هر پست در صفحه سینگل بدست بیارم. که با توجه به اون یک سری توضیحات رو نمایش بدم. چه جوری میشه این کار رو انجام داد؟(همون بدست آوردن نامک دسته c) با توجه به اینکه برای هر پست هم متفاوته

0  تشکر
دوشنبه ، 21 جولای 2014     10:26 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

[quote=29338]بعد خودش اینجوری میفهمه که بقیه رو باید exclude کنه؟[/quote] بله

باید از get_the_category استفاده کنید

1  تشکر
سه شنبه ، 22 جولای 2014     9:59 ق.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

یه تاپیک جدید میزنم واسه این موضوع امیر جان اونجا ادامه سوالم رو میپرسم، ممنون. فقط اونجام بیای هاااا

0  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .