مشکل با فیکس کردن position

این تاپیک 3 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  hamed_z2001 ،‏ 6 ماه و 2 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 233 بازدید داشته است .

تگ شده :  ,

نویسنده پست
جمعه ، 20 می 2016     10:06 ق.ظ #

mmm aaa

Subscriber
3 پست6 تاپیک

سلام - من میخوام در عین اینکه منوی بالای سایتم شناوره (position:fixed) یعنی با اسکرول منو همون بالا قرار میگیره اما دایوهای بعدی که تعریف میکنم مثل هدر و ساید بار و .... زیر اون نره یعنی اون منویی رو که position ش رو fixed قرار دادم نادیده گرفته نشه که وقتی من دایو بعدی رو تعریف کردم زیرش نره

0  تشکر
جمعه ، 20 می 2016     10:50 ق.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

از پراپرتی z-index:999; استفاده کنید برای منو

0  تشکر
جمعه ، 20 می 2016     11:24 ق.ظ #

mmm aaa

Subscriber
3 پست6 تاپیک

سوالم رو متوجه نشدید . فایل ضمیمه رو نگاه کنید . میخوام اون نوشته سیاه رنگ که رفته زیر منو زیر منو نمایش داده بشه یعنی top اون نوشته از زیر منو باشه نه بالای سند . میخوام اون منو در عین اینکه با اسکرول سر جاش باقی مونده اما مثل بقیه ی اشیا دارای عرض و ارتفاع باشه و شناور نباشه که شی های دیگه اون رو نادیده بگیرن

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
جمعه ، 20 می 2016     10:19 ب.ظ #

hamed_z2001

Subscriber
156 پست51 تاپیک

سلام دوست عزیز ... برای حل این مشکل دو تا راه حل وجود داره ...
اول:به دایو بعد از منوی فیکس یک padding-top بدید
دوم:منو در حالت عادی پوزیشن استاتیک داشته باش,با جی کویری کنترل کنید که اگه اسکرول تاپ از یک مقداری مثلا ۸۰ بیشتر بود به منو یک کلاس اضافه کنه که از طریق اون کلاس پوزیشن فیکس بگیره ...
اگه از فریم ورک بوت استرپ استفاده کنی خودش این خاصیت رو تو یکی از کلاساش داره ...
من خودم با راه دوم موافقم چون کنرل ریسپانسیوش اسونتره و با پدینگ کنترلش تو سایزای مختلف اذیت میکنه
موفق باشید

1  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .