مشکل با درج نظرات در سایت

این تاپیک 3 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  وحید صالحی ،‏ 3 سال و 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1406 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 2 آوریل 2013     3:00 ب.ظ #

sajad_salehi

Subscriber
3 پست3 تاپیک

سلام دوستان
من دارم رو یه سایت خرید گروهی کار می کنم و می خوام پایین هر صفحه قابلیت نظردهی کاربران موجود باشه ولی نکته اینجاست که هر صفحه از کامپوننت فراخونی می شه و نمی تونم از درج مطلب استفاده کنم که نظردهی رو بهش اضافه کنم. واسه همین می خوام بدونم چه راهی هست که بشه توی هر صفحه از jcomment و یا هر کامپوننت نظرسنجی دیگه ای استفاده کنم.
مثل وب سایت www.buyex.ir

اگه نامفهوم توضیح دادم بفرمایید تا بیشتر توضیح بدم! ویه سوال دیگه کامپوننتی با ظاهر قشنگ و ساده ای مثل همون سایتی که بالا معرفی کردم رو اگه سراغ دارین لطفا بگین jcomment یه جوریه!! ممنونم

0  تشکر
سه شنبه ، 2 آوریل 2013     11:58 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام

دوست عزیز سری از سری آموزشی جوملا قسمت پنجم رو مشاهده کنید در این قسمت از سری آموزشی جوملا نحوه استفاده از کامپوننت jcomment رو بطور کامل توضیح دادم...

1  تشکر
چهار شنبه ، 3 آوریل 2013     5:19 ب.ظ #

sajad_salehi

Subscriber
3 پست3 تاپیک

ممنون دوست گرامی از ویدئوی خوبتون. ولی من با کار کردن با jcomment مشکلی ندارم. مشکل من اینه که پایین تمام صفحات من دکمه ای وجود داره برای دیدن نظرات و با کلیک بر روی آن کاربر به صفحه نظرات منتقل می شه ولی من می خوام (مثل همون چیزی که شما تو ویدئو نشون دادین) با کلیک بر روی دکمه نظرات در همون صفحه نشون داده بشه یعنی توضیحات کالا بالا و نظر در مورد کالا پایین قرار بگیره. (تو یک کلام نمی خوام کاربر فقط صفحه نظرات رو ببینه).ضمنا یادآوری کنم این jcomment بر روی کامپوننت خرید گروهی من تعبیه شده. ممنون

تصویر 1

تصویر 2

0  تشکر
پنجشنبه ، 4 آوریل 2013     12:51 ق.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

دوست عزیز اگه به ویدئو خوب دقت کرده باشی می بینی که بعد ار نصب کامپوننت jcomment زمانی که می خواهید مطلب جدید در سایت منتشر کنیم در پایین صفحه در کنار ابزار های درج تصویر و درج ادامه مطلب ابزاری مبنی بر درج نظرات اضافه میشه...

اگر شما هم می خواهید همانند ویدئو باشه باید هر یک از کالا هاتون رو در قالب یه مطلب جدید در سایت قرار بدین و روی درج نظر کلیک کنید تا یک ثبت نظر اختصاصی برای هر یک از کالاهاتون ایجاد بشه ...

اما در مورد کامپوننت خرید گروهی چون نمی دونم که ماهیت و نحوه ست کردن تنظیماتش به چه نحوه هستش نمی تونم نظری بدم قبل از اینکه باهاش کار کنم...

2  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .