مشکل با افزونه vip

این تاپیک 3 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  وحید صالحی ،‏ 1 سال و 2 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 307 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 28 سپتامبر 2015     2:59 ب.ظ #

mahdi golshani

Subscriber
6 پست13 تاپیک

سلام من یک افزونه vip خریدم ولی نمیدونم چه جوری باید راه اندازی اش کنم کسی است کمک کنه ؟ یک اموزش هم داره که من چیزی ازش سر در نمیارم .

اینم آموزششه :

راهنمای کلی استفاده
محدود سازی مشاهده محتوا برای کاربران ویژه
شما می توانید جهت ایجاد محدودیت مشاهده توسط یکی از روش های زیر اقدام نمایید :

با استفاده از پنل موجود در صفحه ویرایش نوشته و یا برگه محدوده مورد نظر را تعیین نمایید .
قرار دادن تگ [premium] جهت اعمال محدودیت در متن صفحه مورد نظر.

توجه : کاربران مدیر قادر به مشاهده تمامی صفحات و محتوا ها بدون اعمال محدودیت های فوق هستند .
میانبر ها

[jigowatt_membership] - کد فوق صفحه عضویت و تمدید را در برگه مورد نظر نمایش می دهد . جهت درج در قالب سایت می بایست از کد echo do_shortcode("[jigowatt_membership]"); استفاده نمایید .
[premium level="1" teaser="yes" message="Message to display to those who cannot view the content."][/premium]محتوای صفحه شما را به صفحه ویژه جهت نمایش به کاربران تبدیل می نماید - صفحه مخفی و پیام تعیین شده توسط شما به کاربرانی که اجازه مشاهده آن را ندارد نمایش داده خواهد شد .. پارامتر "teaser" تعیین کننده وضعیت نمایش به کاربران ویژه می باشد .

توابع

is_premium( $post_id ) - مقدار true در صورتی که پست دارای محتوای ویژه باشد
is_user_subscribed( $user_id ) - بررسی دارا بودن یا نبودن عضویت ویژه کاربر
user_can_view_content( $post_id ) - مقدار true در صورتی که کاربر وارد شده امکان مشاهده پست را داشته باشد .
get_premium_content_level( $post_id ) - دریافت سطح دسترسی محتوای ویژه .
get_user_subscription_level( $user_id ) - دریافت سطح کاربر .
get_premium_post_ids() - بازگشت آرایه از از شناسه پست ها

ویرایش فرم عضویت ویژه
در صورتی که نیازمند تغییر فرم عضویت هستید نی بایست فایل form-membership.php را اصلاح نمایید فایل فوق در مسیر template/form-membership.php محل نصب ماژول موجود می باشد .
حلقه پست های محتوای ویژه
با تغییر جزئی در قالب سایت خود قادر به تغییر آن خواهید بود : $args = array( "post__not_in" => get_premium_post_ids() ); $the_query = new WP_Query($args);

من میخوام کسی که میره ادامه مطلب مثلا لینک دانلود vip بشه

0  تشکر
دوشنبه ، 28 سپتامبر 2015     5:10 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام دوست عزیز به این صورت نمیشه راهنمایی کرد باید افزونه نصب بشه و مستنداتش مطالعه و بررسی بشه در صورت تمایل افزونه رو به ایمیل بنده ارسال کنید تا بررسی بشه

1  تشکر
سه شنبه ، 29 سپتامبر 2015     3:21 ب.ظ #

mahdi golshani

Subscriber
6 پست13 تاپیک

من افزونه رو به ایمیلتون ارسال میکنم ولی ارور میده لطفا جدیدی ذکر کنید.

0  تشکر
سه شنبه ، 29 سپتامبر 2015     10:29 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام دوست عزیز شما احتمالا فایلتون zip و یا یکی از فرمت های فشرده سازی هست و به دلیل مسائل امنیتی طبیعی هست که نمیتونید ایمیل کنید و خطا میده در جایی آپلود کنید و لینک دانلود رو به ایمیل بنده ارسال کنید

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .