مشکل بافونت در دو سایت

این تاپیک 6 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  علی امیری ،‏ 1 سال و 7 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 338 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 21 آوریل 2015     4:28 ب.ظ #

سید رضا شجاع رضوی

Subscriber
27 پست11 تاپیک

سلام من قبلا سایتم رو روی دامنه www.pmbshop.ir راه اندازی کرده بودم اما الان دامنه www.pmdownload.ir رو هم طوری تنظیم کردم که هردو دامنه دقیقا یک سایت رو نشون بدن اما الان شما با دامنه پی ام بی شاپ که وارد میشین فونت صفحه بی یکان هستش اما با پی ام دانلود که وارد میشین بی یکان نیست مشکل کجاس .

ممنون

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
سه شنبه ، 21 آوریل 2015     7:11 ب.ظ #

علی امیری

Subscriber
39 پست9 تاپیک

با سلام متاسفانه وردپرس تا اون جایی که من میدونم همین مشکل رو داره و باید از روش خاصی درستش کنید !

شما اگر هاستتون دایرکت ادمین هست برین قسمت domian setup دامنه ای رو که میخواین به اتصال پیدا کنید اضافه کنید  بعد از این کار دامنه ای رو که میخواین اتصال بدید انتخابش کنید و بعد به قسمت Site Redirection برید و دامنه رو به دامنه اصلی سایتتون ریدایرکت کنید ! جواب می ده انشالله ! بنده خودم رو چندتا سایت امتحان کردم

0  تشکر
سه شنبه ، 21 آوریل 2015     9:53 ب.ظ #

سید رضا شجاع رضوی

Subscriber
27 پست11 تاپیک

نمیشه میگه این دامنه قبلا ثبت شده.

من قبلا سایت رو طوری تنظیم کردم که هر دو دامنه یک سایت رو نشون بده فک کنم میگه که همونجا ثبت شده

الان باید چیکار کنم؟

0  تشکر
سه شنبه ، 21 آوریل 2015     10:23 ب.ظ #

سید رضا شجاع رضوی

Subscriber
27 پست11 تاپیک

الان من اگه بخوام دامنه اصلیم www.pmdownload.ir بشه باید چیکار کنم هاستم دایرکت ادمینه

0  تشکر
چهار شنبه ، 22 آوریل 2015     6:10 ق.ظ #

علی امیری

Subscriber
39 پست9 تاپیک

با سلام ،

اگر آیدی یاهو دارید ! اطلاعاتتون رو از طریق آیدی یاهو بهم بدین براتون درستش کنم !  ----->  rap_chat@yahoo.com

یا اگر تمایل داشتید تا مشکلتون رو برطرف کنم اطلاعاتتون رو به ایمیلم بفرستید ! ---->     alvanditco@gmail.com

0  تشکر
چهار شنبه ، 22 آوریل 2015     9:22 ب.ظ #

سید رضا شجاع رضوی

Subscriber
27 پست11 تاپیک

سلام من درخواست ریدایرکت شدن رو از پشتیبانی هاستم خواستم اونا این پیام رو برام فرستادن

--------------------------------------

با سلام pmdownload.ir بعنوان دامنه اصلي هاست ست شدpmbshop.ir روي آن پارك شدحال pmbshop.ir به pmdownload.ir ريدايركت شود ؟يا pmdownload.ir به pmbshop.ir ؟

-------------------------------------

الان با توجه به اینکه  pmbshop.ir داره فونتی که من میخوام رو نشون میده و فونت pmdownload.ir مشکل داره من باید جواب سوال آخرشون رو چی بدم؟؟؟ لطفا سریع جواب بدید خیلی این موضوع برام مهمه

0  تشکر
چهار شنبه ، 22 آوریل 2015     10:35 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

علی امیری

Subscriber
39 پست9 تاپیک

با سلام ،

خوب شما این باید طبق توضیحات خودتون این pmdownload.ir رو به pmbshop.ir ریدایرکت کنید !

1  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .