مشکل ایندکس گوگل(سایت وردپرسی)

این تاپیک 1 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Mr Mehran ،‏ 2 سال و 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 997 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 26 مارس 2014     10:55 ق.ظ #

Mr Mehran

Subscriber
2 پست1 تاپیک

با سلام  خدمت سون لرنی ها

من 3ماهه یه سایتی راه اندازی کردم که قالبشم خودم طراحی کردم برای وردپرس اما یه مشکل اساسی دارم که من سایت را به صورت صحیح به گوگل معرفی کردم (با متا تگ verify کردم) و فایل روبوت هم دارم و سایت مپ هم دارم///اما با این حال گوگل صفحاتم را ایندکس نمیکند.

با مراجعه به این سایت (http://pixelgroove.com/serp/sandbox_checker/) و تایپ ادرس سایت (soft-book.com)  . ارور میده اما وقتی یه سایت دیگه مثل سون لرم مینویسم میگه OK از وب مسترتولز هم دیدم که ایندکس نشده.

فایل روبوت را اپلود کردم.

دیگرنمیدانم چه کار کنم// دوستان اگر راه حلی دارند بگن.

با تشکر.

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
چهار شنبه ، 26 مارس 2014     1:35 ب.ظ #

Mr Mehran

Subscriber
2 پست1 تاپیک

[quote=23904]با سلام خدمت سون لرنی ها من 3ماهه یه سایتی راه اندازی کردم که قالبشم خودم طراحی کردم برای وردپرس اما یه مشکل اساسی دارم که من سایت را به صورت صحیح به گوگل معرفی کردم (با متا تگ verify کردم) و فایل روبوت هم دارم و سایت مپ هم دارم///اما با این حال گوگل صفحاتم را ایندکس نمیکند. با مراجعه به این سایت (http://pixelgroove.com/serp/sandbox_checker/) و تایپ ادرس سایت (soft-book.com) . ارور میده اما وقتی یه سایت دیگه مثل سون لرم مینویسم میگه OK از وب مسترتولز هم دیدم که ایندکس نشده. فایل روبوت را اپلود کردم. دیگرنمیدانم چه کار کنم// دوستان اگر راه حلی دارند بگن. با تشکر. [/quote]

و توی وب مستر تولز در قسمت Search Appearance و بخش structured data انو نوشته:

We do not detect any structured data on your site.

Structured data helps Google understand the content on your site, which can be used to display rich snippets in search results.

You provide structured data by adding HTML markup to your site's pages.
Read more about rich snippets.
Visit schema.org - an industry-supported collection of schemas for structured data markup.

0  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .